Платіні: Євро-2012 запам’ятає весь світ

Мішель Платіні переконаний, що Україна і Польща добре впораються з підготовкою до Євро-2012.

Президент Європейського футбольного союзу (УЄФА) Мішель Платіні висловив упевненість, що Україна та Польща проведуть турнір на високому рівні і він залишиться в пам'яті всіх прихильників футболу.

"Ми від самого початку відзначали, що спроба провести прекрасний чемпіонат – виклик як для УЄФА, так і для України з Польщею. Але це завдання, безумовно, буде виконане. Воно нелегке. Це – як голи на останніх хвилинах в футболі", - розповів президент УЄФА.

Він підкреслив, що організатори Євро-2012 не мають проблем зі стадіонами і всі роботи йдуть за планом.

"Стадіони чудові. З реалізацію їх проектів ніколи не було проблем. Трохи більше складностей виникло з аеропортами та розміщенням, оскільки не кожне місто може розмістити кожного вболівальника. Будуть авіаційні засоби, які допоможуть людям з відвідуванням матчів", – повідомив Платіні.

Президент УЄФА переконаний, що незважаючи на відсутність в України та Польщі досвіду проведення масштабних подій, турнір пройде добре.

"Ці країни ніколи не проводили важливих міжнародних змагань. Ми маємо допомагати їм. Це вибір, виклик, який ми приймаємо. Напевне це не буде як у Франції, Німеччині або Сполучених штатах, але ми щасливі і вважаємо, що все буде добре", – підсумував президент УЄФА.

Додамо, що 26-27 вересня в Україні з робочим візитом перебуватиме делегація керівництва УЄФА на чолі з Мішелем Платіні.

Читайте також:

До Євро-2012 в Україні модернізують 1492 км залізниці

Польща узаконила пиво під час Євро-2012

Євростадіон у Львові відкриє Браян Адамс

УЄФА не має критичних зауважень до Харкова

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: