Платіні задоволений підготовкою Харкова до Євро-2012

Мішель Платіні відвідав об'єкти Євро-2012 у Харкові і оцінив підготовку міста до футбольного єврочемпіонату.

Президент УЄФА Мішель Платіні відвідав об'єкти Євро-2012 у Харкові і оцінив підготовку міста до футбольного єврочемпіонату.

"Харків добре працює. Усе під контролем. Є стадіон, є готелі", - заявив голова УЄФА за підсумками візиту до Харкова 8 квітня.

На прохання журналістів порівняти рівень підготовки різних міст України, він підкреслив, що не має наміру підвищувати одні міста над іншими. За його словами, якісь аспекти в одних містах розроблені краще, якісь гірше, в інших - навпаки.

"Ми працюємо всі разом: і мер, і губернатор, і пан Суркіс - щоб поліпшити підготовку до чемпіонату Європи", - сказав Платіні.

Бос УЄФА також наголосив, що Євро-2012 - це виклик для Польщі та України як для країн, які ніколи не проводили міжнародних турнірів такого рівня - причому на тлі економічної кризи і не зовсім стабільної політичної обстановки.

Нагадаємо, що 7 квітня Президент УЄФА Мішель Платіні прибув до України з дводенним візитом. Спочатку чиновник побував у Львові і Донецьку. А 8 квітня відвідав Харків. На черзі - Київ і зустріч з Януковичом.

Читайте також:

Уряд виділить 26 мільярдів гривень на Євро-2012

Платіні пред'явив ультиматум Україні

Колесніков: Євро-2012 треба було віддати Ахметову

ВідеоПлатіні задоволений підготовкою Харкова

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: