Плавець Романчук здобув першу золоту медаль для України на оновленому чемпіонаті Європи

Йому підкорилася дистанція вільним стилем.

Український плавець Михайло Романчук виграв перше "золото" для України на новому чемпіонаті Європи.

Романчук став першим на дистанції 400 метрів вільним стилем. Він випередив норвежця Хенріка Крістіансена та німця Хеннінга Мюллера.

Підсумковий результат Романчука склав 3:45,18.

Для українця ця медаль стала першою в кар'єрі після двох "бронзових" нагород у 2016 році. Зазначимо, що це був перший комплект медалей, який розіграли на першому в історії чемпіонаті Європи з літніх видів спорту.

Романчук вже встиг подякувати команді за успіх.

"Перший заплив і перше "золото". 4 серпня запливи на 1500 м. Спасибі всім за привітання. І особливе спасибі моїй команді, яка зробила цю медаль можливою, і моїй улюбленій Марині Бех", - написав Михайло на своїй сторінці у Instagram.

На цій континентальній першості Романчук виступить ще на дистанціях 800 та 1500 метрів вільним стилем.