Плавці заснували благодійний фонд

Благодійний фонд "Україна Спортивна" покликаний розв'язати багато існуючих проблем в українському спорті.

Денис Силантьєв і Яна Клочкова
Sport.com.ua
Засновники благодійного фонду "Україна Спортивна" - Денис Силантьєв та Яна Клочкова.
Відомі українські плавці Яна Клочкова і Денис Силантьєв влітку нинішнього року зареєстрували добродійний фонд "Україна Спортивна", який покликаний розв'язати багато існуючих проблем в українському спорті.
 
Серед глобальних планів "України Спортивної" – споруда ультрасучасного басейну в Києві і безліч спортмайданчиків для ігрових видів спорту. У коло локальних задач благодійного фонду входить пропаганда здорового способу життя, залучення широких верств населення до занять фізичною культурою і спортом. 

"Ми добиватимемося того, щоб в кожному районі Києва був або басейн, або спортивно-оздоровчий комплекс, в якому можна було б займатися фізичною культурою", - резюмує прапороносець олімпійської збірної України в Афінах-2004 Денис Силантьєв

У сфері пильної уваги "України Спортивної" знаходитиметься і спорт вищих досягнень. 

"На ІІІ Всеукраїнських спортивних іграх в турнірі з плавання ми нагороджували переможців спеціальними призами, плануємо продовжити цю традицію і надалі. 

Також в наших планах – фінансування цільових програм з розвитку вітчизняного спорту, надання стипендій і грантів молодим перспективним українським спортсменам", - ділиться планами найбільш титулована спортсменка України Яна Клочкова

Благодійний фонд "Україна Спортивна"
Sport.com.ua
Благодійний фонд "Україна Спортивна".
Презентація фонду відбулася в четвер в Києві на спеціальній прес-конференції. Спортсмени розповіли журналістам, що розуміють з якими труднощами у вигляді урядовців і не тільки їм доведеться зіткнутися, але все таки впевнені, що спільними зусиллями у них все вийде. Тим більше, що спонсори і інвестори вже є, і не один-два, а близько десяти. 

Також Яна Клочкова і Денис Силантьєв сказали, що є відкритими до співпраці і будуть раді будь-яким внескам до фонду - від 1 гривні і більше. 

А поки в нашій країні не існує програми розвитку спорту і вже тим більше плавання, яким Яна і Денис займуться в першу чергу, спортсменам нічого не залишається як розвивати спорт самим, адже вони на своєму досвіді знають, які проблеми необхідно вирішувати в першу чергу.

ВідеоПрезентація благодійного фонду "Україна Спортивна"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: