Плющенко таки отримає золоту медаль Олімпіади-2010

Російські шанувальники фігурного катання вирішили виправити несправедливість жюрі та вручити кумиру "народну" золоту медаль.

Срібний призер Олімпіади-2010 у фігурному катанні Євген Плющенко отримає "народну" золоту медаль 4 квітня, під час змагань в Санкт-Петербурзі.

На медалі буде нанесено зображення фігуриста, що виконує четверний стрибок, а також напис: "Переможцю Євгену Плющенко за неперевершену майстерність від російського народу".

Один з виробників відзначив, що спільна робота над медаллю представників різних регіонів країни підкреслює її "народність". Він нагадав, що штаб з її створення знаходиться в Петербурзі, а відливати нагороду будуть в Якутії.

"Протягом кількох днів буде виготовлений остаточний макет. Вручити її ми плануємо 4 квітня на відкритому чемпіонаті Петербурга по чірлідінгу. Ми вже сповістили про це федерацію фігурного катання Петербурга", - сказав Дмитро Ільковський, один з ініціаторів цієї ідеї, голова ради петербурзької муніципальної освіти "Округ Петровський".

За його словами, спочатку автори ідеї "народної" медалі хотіли вручити її на шоу фігуристів за участю Плющенка, яке пройде наприкінці березня в північній столиці, але відмовилися від цього через платний вхід, що суперечить самій ідеї такої нагороди.

Золота медаль для Євгена Плющенка
РИА Новости
Ескіз "народної" медалі для Євгена Плющенка
Золота медаль для Плющенко буде важити, як і справжня олімпійська, 516 грамів, але якщо олімпійська складається з 510 грамів срібла і лише шести - гальванічного золота, то в "народної" золота буде набагато більше, можливо, вона повністю буде складатися з цього металу.

Нагадаємо, що чемпіоном Олімпіади у чоловічому одиночному катанні став американець Еван Лайсачек. Плющенко вважає підсумковий результат несправедливим, назвавши прокат Лайсачека "танцями, а не чоловічим катанням", тому що американець не включив в свою програму четверний стрибок. А російські шанувальники вирішили "виправити цю несправедливість" та вручити кумиру свою золоту медаль.

Читайте також:

Рейтинг найсексуальніших спортсменок Олімпіади

Гаряча десятка скандалів Олімпіади-2010

Курйози "білої" Олімпіади у Ванкувері

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: