Початок Африканської Олімпіади

В Алжирі в умовах підвищених заходів безпеки розпочалися Всеафриканські ігри, в яких беруть участь близько 8 тисяч спортсменів.

Африканські ігри
Урочиста церемонія відкриття Африканських ігор
Дев'яті Всеафриканські олімпійські ігри відкрилися в алжирській столиці в умовах підвищених заходів безпеки після теракту, здійсненого напередодні північноафриканським осередком "Аль-Каїди" в алжирському місті Лахдарія. 

Барвиста церемонія відкриття, що одержала назву "Квіти Африки", пройшла на найбільшому столичному стадіоні, що зібрав 70 тисяч глядачів, напередодні пізно увечері за участю 52 спортивних делегацій африканських країн, представників алжирського уряду, зірок світового спорту, членів МОК. 

Декілька тисяч молодих алжирців, які брали участь у шоу, продемонстрували глядачам і спортсменам картини з історії і сучасного життя Африки. 

Церемонія відкриття
Урочиста церемонія відкриття Африканських ігор
Всеафриканські ігри, в яких братимуть участь вісім тисяч атлетів і членів делегацій з країн регіону, продовжаться до 23 липня. Спортсмени змагатимуться в 28 дисциплінах. 

Спортивні делегації будуть розміщені у восьми олімпійських городках, що охороняються декількома тисячами поліцейських. У розпорядженні спортсменів цілодобово знаходитимуться 700 лікарів, більше 20-ти пунктів допінг-контролю, декілька тисяч одиниць автотранспорту. 

Близько дев'яти тисяч співробітників органів безпеки охоронятимуть олімпійські об'єкти, на яких проводяться змагання, а також готелі і місця масового відпочинку.
Алжир вдруге (після 1978 року, коли в алжирській столиці пройшли перші Всеафриканські ігри) став господарем цього грандіозного спортивного свята. 

Алжирські військові
Алжирські військові на церемонії відкриття Африканських ігор в Алжирі
Нестабільна ситуація в країні, де більше 15-ти років йде безперервна боротьба влади з екстремістськими ісламськими організаціями, в результаті якої загинули вже близько 200 тисяч чоловік, не дозволяла Алжиру виступати в ролі організатора континентальних олімпійських ігор. 

Напередодні 10 алжирських військових загинули і ще 35 чоловік були поранені, коли терорист-смертник на начиненому вибухівкою автомобілі врізався в армійську казарму в місті Лахдарія в 100 кілометрах на південний схід від столиці країни.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: