Подробиці життя Яни Клочкової

Чи не найпопулярніша з українських чемпіонів плавчиня Яна Клочкова завершила професійну спортивну кар’єру та активно відкриває для себе нові грані життя.

Шанувальники Яни ніколи не покидали надії дізнатися більше про її радощі та проблеми. І хоча сама чемпіонка від спілкування поки що утримується, за неї скажуть близькі та важливі люди.

Вона дивувала відвертістю і обеззброювала дитячою щирістю. На першій у кар’єрі Олімпіаді в Сіднеї, 18-тирічна плавчиня Яна Клочкова виборола 2 золоті і 1 срібну медаль. Той тріумф закріпив за дівчиною всенародне звання "золота рибка України".

Тренер Ніна Федорівна - наче друга мама для Клочкової. Разом вони здобули 4 олімпійських золота й кілограми нагород європейського і світового визнання. Яна - її золота вихованиця.

Тепер, по завершенню майже 20-тирічної кар’єри Яни у плаванні її родина повністю забезпечена матеріально. Яна, зі слів батька, заробила на квартиру з машиною і собі, і батькам, і ще й на банківський рахунок поклала гроші.

Сьогодні Яна живе так, як не могла собі дозволити в спорті. Втім, до плавання вона неодмінно повернеться, переконана її тренер. Хоча зараз актуальніше інше, по-жіночому мудро зазначає Ніна Федорівна.

“Я хочу, щоб вона була щаслива, щоб вона знайшла людину, яка б її любила. Хоча у неї була дуже хороша людина…”,- розповідає тренер Яни Клочкової Ніна Кожух.

Але це вже зовсім інша, особиста історія Яни Клочкової. 

Детальніше дивіться на відео ПроСпорт.

Читайте також:

Клочкова залишає великий спорт

Ми більше не побачимо Клочкову на "голубих доріжках"

Український прапор на Олімпіаді нестиме Клочкова

ВідеоПодробиці життя Яни Клочкової

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: