За кожен гол Аршавіна "Ліверпулю" "Арсенал" заплатив 800 тис євро

Англійський "Арсенал" заборгував пітерському "Зеніту" за трансфер Андрія Аршавіна чотири мільйони євро.

Нинішній клуб Андрія Аршавін англійський "Арсенал" заборгував пітерському "Зеніту" за трансфер росіянина ще чотири мільйони євро.

Після того, як 27-річний футболіст з'явився в основному складі клубу в п'яти матчах і забив п'ять голів, вступив в силу пункт трансферного договору між клубами, згідно з яким "Арсенал" зобов'язаний виплатити пітерцям певну суму за вдалі виступи російського гравця.

"Взимку "Арсенал" був дуже обмежений у бюджеті, - пояснює джерело в пітерському клубі. - Щоб якось вирішити проблему нестачі коштів на купівлю футболіста, було вирішено вдатися до такого механізму, при якому гроші "каноніри" виплатили б трохи пізніше. В принципі, це стандартна процедура, просто саме в цій угоді були прийняті такі лояльні для "Зеніта" умови, як п'ять матчів в основі і п'ять забитих м'ячів.

Спочатку було вирішено вибрати умови, які Андрій з легкістю виконає. Головною метою було трохи відстрочити час виплати цих чотирьох мільйонів євро, що вимагав "Зеніт". Те, що Аршавін зможе вийти на поле в основному складі в п'яти матчах, сумнівів не викликало. Питання залишалося тільки в тому, чи зможе Шава забити п'ять голів. Але покер росіянина в грі проти "Ліверпуля" розставив всі крапки над "і".

Читайте також:

Покер Аршавіна приніс "Арсеналу" лише очко

Андрій Шевченко не зміг виразно прочитати текст реклами

Володимир Кличко став членом "Шальке-04"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: