Поліція затримала росіянина через підрив бомби біля автобуса "Боруссії"

28-річний чоловік має громадянства Росії та Німеччини.

Німецька поліція затримала росіянина через підрив бомби поблизу автобусу футбольного клубу "Боруссія" у місті Дортмунд, йдеться у ТСН.12:45.

Правоохоронці вважають, що саме 28-річний підозрюваний заклав три вибухових пристрої неподалік автобусу команди і дистанційно підірвав їх. Російський німець хотів вбити футболістів, щоб обвалити акції клубу "Боруссії" і розбагатіти.

До цього затриманий Сергій В., повне прізвище якого не повідомляють, купив цінних паперів на суму 78 тисяч євро. Для цього узяв у банку споживчий кредит. Банку це здалося підозрілим і він звернувся до правохоронців з підозрою про відмивання грошей. Тоді поліція встановила, що цінні папери були придбані в інтернеті з ір-адресою готелю в Дортмунді, біля якого і сталися вибухи. Підозрюють, що так росіянин планував заробити до 4 мільйонів євро.

За даними німецьких ЗМІ, в день злочину Сергій поселився в цьому готелі. Номер він забронював заздалегідь. Він наполягав, щоб вікна номеру виходили у двір і його мусили переселяти на горішній поверх, звідки було добре видно рух автобуса. Підозрюють, що з номера він і підірвав бомби за допомогою дистанційного управління. ЗМІ цитують працівників готелю, які згадують, що після вибуху гості в паніці вибігали надвір, коли Сергій спокійно спустився в ресторан і замовив стейк.

Затриманий є російським німцем і має паспорти і Росії, і Німеччини. Він живе неподалік міста Тюбінген. Підозрюваного затримали неподалік місця роботи. Наразі поліція шукає двох спільників росіянина.

Кореспондент ТСН Наталка Фібріґ

Залиште свій коментар