Польки у коротеньких топах та ефектні португалки. Найкращі уболівальниці Євро за 30 червня

Дивіться добірку фото фанаток за минулий день.

Вчора, 30 червня, у Марселі відбувся перший поєдинок чвертьфіналу Євро-2016.

Португалія на стадіоні "Велодром" обіграла Польщу з рахунком 2:1 і стала першим півфіналістом чемпіонату Європи. Поляки забили швидкий гол у ворота суперника вже на 2-ій хвилині – його автором став Роберт Левандовські. Зрівняти рахунок португальцям вдалося на 33-й хвилині - відзначився юний Ренату Санчеш.  Основний час закінчився із рахунком 1:1, тому командам довелося боротися за перемогу в екстратаймах. Вони також не допомогли визначити тріумфатора гри, тому доля матчу вирішилася в серії пенальті. Сильнішими виявилися  португальці - 5:3.

На трибунах за улюблених гравців вболівали розкуті польки у відвертих топах, а загадкові португалки розмальовували свої обличчя у національні кольори.

У півфіналі Євро-2016 Португалія зіграє 6 липня проти переможця пари Уельс - Бельгія.