Польща оголосила війну контрабанді сувенірів Євро-2012

Польські митники затримуватимуть увесь товар із символами Євро-2012 і з'ясовуватимуть, чи не порушені інтелектуальні права УЄФА.

Митна служба Польщі рішуче боротиметься з усілякими спробами проникнення до Польщі товару з підробленим логотипом Євро-2012, оскільки інтелектуальні права на цей товарний знак належать УЄФА. Про це заявив координатор з питань інтелектуальної власності спілки PL.2012 Томаш Захорськи.

Під цю категорію інтелектуальної власності підпадає не тільки знак "Євро-2012", але також інші символи: "Польща-Україна 2012", "ЧЄ 2012", "Творимо історію разом" та інші.

"Якщо хтось бажає виробляти товари з цими назвами, йому потрібно звернутися за ліцензією до УЄФА", - наголосив Захорськи.

Водночас інспектор митної служби у Гдині Марчін Дачко повідомив, що митники затримуватимуть увесь товар із символами турніру і з'ясовуватимуть, чи не порушені інтелектуальні права УЄФА.

Якщо це підтвердиться, то УЄФА мусить отримати від імпортера згоду на утилізацію підробленого товару. В іншому випадку митники ініціюватимуть розслідування щодо дотримання інтелектуальних прав.

Читайте також:

До Євро-2012 в Україні з'явиться "Королівський шлях"

Львів запровадить 30 туристичних маршрутів до Євро-2012

Червоний діамант став символом Донецька до Євро-2012

У Львові до Євро-2012 з'являться лицарські прапори

Талісмани Євро-2012 від Femen: Бл*** і Бл***

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: