Польща у результативному матчі здобула перемогу над Чорногорією та вийшла до ЧС-2018, Данія потрапляє у стикові матчі

Завершився відбірковий етап у групі Е.

Збірна Польщі у рамках 10-го, заключного, туру кваліфікації до чемпіонату світу 2018 року переграла вдома Чорногорію із рахунком 4:2.

Слід зазначити, що "кадра", здавалося б, забезпечила собі потрібний результат ще на початку зустрічі, коли голи у виконанні Кшиштофа Мончінські та Каміля Гросіцькі зробили рахунок на табло 2:0 на користь господарів. Тим не менш, гості, протягом 5 хвилин вже у 2 таймі двічі засмутили польського воротаря - постаралися Стефан Мугоша та Жарко Томашевич.

Проте, Польща все ж знайшла у собі сили та вирвала необхідну перемогу завдяки автоголу Філіпа Стойковича та м'ячу від Роберта Левандовські.

У паралельній грі цієї групи збірна Данії зуміла зіграти внічию з Румунією із рахунком 1:1 та посісти, таким чином, 2 місце, яке у підсумку дало їй право зіграти у стикових матчах за право кваліфікуватися до світової першості. На гол від Крістіана Еріксена з пенальті, гості відповіли м'ячем у виконанні Чіпріана Дяка за 2 хвилини до кінця основного часу.

Таким чином, Польща, перегравши суперника, зайняла 1 позицію та з 25 очками пройшла на чемпіонат світу. Данія, у свою чергу, має в активі 20 балів. Стикові ігри данці проведуть 9-11 листопада 2017 року та 12-14 листопада.