Польща не встигає з підготовкою до Євро-2012

Польща не справилась з будівництвом доріг та залізничних сполучень.

Сьогодні польські ЗМІ оприлюднили рапорт про стан підготовки Польщі до Євро-2012, розроблений під керівництвом заступника Сеймової комісії з інфраструктури Януша Пьєцхоцинського. Рапорт не сповнює оптимізмом.

Реакція на зміст рапорту польського видання dziennik.pl: "Мало бути гарно, а буде як завжди!". Як випливає з рапорту, то побудувати встигають лише стадіони. А що буде з готелями, дорогами, аеропортами?

Януш Пьєцхоцинський вже зараз говорить, що Польща не справилась з будівництвом доріг та залізничних сполучень.

"Уболівальники зі всієї Європи будуть годинами стояти в чергах, скаженіючи через згубну організацію Євро 2012", - реагують у Дзєнніку.

Найбільша проблема - це залізничні вокзали. Центральний Вокзал у Варшаві як і раніше лякатиме брудом і неприємними запахами. Натомість, встигають з аеропортами - радіють наші сусіди.

Вже відомо,що план з ремонту та модернізації доріг буде виконаний в межах 50-60 відсотків, інвестиції в залізничні лінії 40-50%.

Заступник Сеймової комісії відхрещується від того, що його рапорт може бути направлений проти правлячої коаліції, але визнає, що тема підготовки до Євро-2012 може стати предметом політичної гри під час майбутніх виборів до Європарламенту.

Читайте також:

Григорій Суркіс: Євро-2012 має бути проведене у форматі 4-4

Ухвалено проект реконструкції НСК "Олімпійський"

Мішель Платіні: неможливо, щоб Україна втратила Євро-2012

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: