Польща пообіцяла не відбирати Євро-2012 в України

Польща по-братерськи поділить матчі Євро-2012 з Україною.

Польська федерація футболу називає “маячнею” інформацію засобів масової інформації про проведення фінальної частини чемпіонату Європи з футболу 2012 року в 6-ти польських та 2-х українських містах.

"Ми не будемо коментувати кожну маячню, яка з’являється в медіа", - сказав прес-секретар PZPN Збігнєв Кожмінський, коментуючи сьогоднішню публікацію польської Gazeta Wyborcza.

Він наголосив, що УЄФА визначає, в яких українських та польських містах відбуватимуться матчі Євро-2012, водночас підкресливши, що відповідні рішення найімовірніше будуть прийняті у травні цього року.
Більше того, зауважив прес-секретар PZPN, УЄФА може відкласти ухвалення рішення на пізніший термін, як це було з оголошенням країн-переможців у конкурсі на проведення Євро-2012.

Кожмінський заявив, що PZPN не отримувала інформації від УЄФА про проведення матчів чемпіонату в 6-ти польських і 2-х українських містах.

"Якби були такі сигнали, ми б поінформували про це громадськість", - сказав він.

Прес-секретар зауважив, що УЄФА може прийняти будь-яке рішення, але закликав дочекатись його і не займатись коментуванням пліток.

Нагадаємо, з моменту оголошення України та Польщі переможцями конкурсу на проведення фінальної частини чемпіонату Європи з футболу 2012 року в квітні 2007 року в ЗМІ періодично з’являються публікації про те, що країни не зможуть вчасно підготуватись до Євро, й УЄФА віддасть право на проведення чемпіонату іншим країнам.

Крім того, Gazeta Wyborcza сьогодні з посиланням на джерело в УЄФА повідомила, що матчі Євро-2012 відбудуться в 6-ти польських та 2-х українських містах через те, що українські міста, крім Києва та Донецька, не зможуть вчасно й належним чином підготуватись через економічну кризу.

Читайте також:

Польща: в Україні є лише два міста, гідні прийняти Євро-2012
Євро-2012: У Дніпропетровська закінчилися гроші
Міста Євро-2012 можуть назвати наступного року

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: