Поляки впевнені, що наступного літа їхня країна осоромиться на весь світ

Полякам не подобається ані власна збірна, ані підготовка країни до чемпіонату Європи-2012.

Дві третини поляків переконані, що на Євро-2012 їх країна осоромиться на весь світ.

За рік до початку чемпіонату Європи песимістичні настрої в Польщі панують не тільки через оскаженілих уболівальників, у яких вже місяць відбувається "фанатська війна". Поляки переконані, що наступного літа їх країна осоромиться на весь світ.

Їм не тільки не подобається власна національна команда, що перебуває "у жалюгідній формі", але і лякають затримки в будівництві стадіонів, доріг, вокзалів та інших об'єктів необхідної інфраструктури.

Те, що в Україні становище не краще, їх не втішає.

Усього 3% поляків не бачать у майбутньому чемпіонаті Європи приводів для занепокоєння. Серед них – і голова оргкомітету Євро-2012 у зв'язках з громадськістю Миколай Піотровський.

"Спортивні функціонери і польський уряд намагаються позиціонувати футбол як частину сучасної розважальної родинної культури, і я впевнений, що їм це вдасться", - заявив функціонер.

Хоча навіть він допускає, що через передчасний виліт з турнірної сітки збірної Польщі у організаторів можуть виникнути серйозні проблеми.

Минулого тижня прем'єр-міністр Польщі Дональд Туск визнав, що в республіці існує певний ризик, пов'язаний з проведенням товариських матчів на нових стадіонах, що зводяться до чемпіонату Європи.

Також є проблеми з будівництвом ключових автострад. Раніше повідомлялося, що певні труднощі зазнають і підрядники, відповідальні за зведення стадіонів.

Нагадаємо, Польща не встигає з будівництвом Національного стадіону у Варшаві, на якому пройде матч-відкриття чемпіонату Європи 2012 року. Причиною цього є недотримання строків завершення будівництва: відставання від графіку виконання робіт складає близько 100 днів.

Німецька преса також розкритикувала і підготовку України до першості Європи. Вони заявляють, що українські таксисти непривітні, а пересічні мешканці міст-господарів Євро-2012 не знають навіть елементарної англійської.

Читайте також:

Німецькі ЗМІ в шоці від готовності України до Євро-2012

Україна допоможе Росії підготуватися до ЧС-2018

Суркіс: УЄФА вже знає, що Україна повільно запрягає, але швидко їде

Польща катастрофічно не встигає з підготовкою до Євро-2012

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: