Помер один з найвидатніших спортсменів ХХ століття

Помер видатний радянський гімнаст Микола Андріанов - один з найтитулованіших спортсменів планети ХХ століття.

На 59-му році життя після тривалої хвороби помер видатний радянський гімнаст Микола Андріанов - заслужений майстер спорту, багаторазовий Чемпіон Європи, СРСР і світу.

Виступаючи на трьох Олімпіадах, Андріанов здобув найбільше олімпійських нагород, ніж будь-який інший радянський спортсмен-чоловік у будь-якому виді спорту: 15 — 7 золотих (6 особистих і одна командна), п'ять срібних і три бронзові.

До 2008 року на його рахунку було найбільше олімпійських нагород, ніж у будь-якого іншого спортсмена-чоловіка у світі. А на московській Олімпіаді-80 Микола Юхимович удостоївся честі вимовляти Олімпійську клятву.

Після закінчення спортивної кар'єри Андріанов пішов на тренерську роботу - і знову - заслужений. У 2002 році очолив дитячу спортивну школу олімпійського резерву у Владимирі. Микола Андріанов - почесний житель Владимира та Владимирської області.

У 2010 році стало відомо, що Андріанов страждає на неврологічну хворобу багатосистемну атрофію, внаслідок чого він втратив можливість рухати ногами й руками, а також розмовляти. Він помер 21 березня 2011 року у віці 58 років.

Микола Андріанов був одружений із дворазовою олімпійською чемпіонкою, гімнасткою Любов'ю Бурдою.

Читайте також:

Жінка воротаря збірної Росії розбилась насмерть на Bentley

Футболісти "Мілану" і "Барі" влаштували циркове шоу (відео)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: