Португалія здолала Мексику і отримала "бронзу" Кубка конфедерацій-2017

Європейці вибороли перемогу в додатковий час.

Збірна Португалії перемогла команду Мексики в матчі за третє місце Кубка конфедерацій - 2017.

Зустріч проходила в Москві і завершилася в додатковий час з рахунком 2:1 на користь португальців.

У першій половині гри команди не забили жодного голу. Після перерви спочатку португальський захисник Луїш Нету вразив ворота своєї збірної (55). Однак, під кінець основного часу Рікарду Куарежма зробив подачу на Пепе, який відправив м'яч в кут воріт мексиканців (90) і зрівняв рахунок.

У додатковий час Адріен Сілва реалізував пенальті в ворота мексиканців (105) і приніс "бронзу" збірній Португалії на Кубку Конфедерацій-2017.

Після цього команди залишилися в меншості: спочатку другу жовту картку отримав португалець Нелсон Семеду, потім - мексиканець Рауль Хіменес.

Зазначимо, що у першому таймі воротар мексиканців Гільєрмо Очоа відбив пенальті (вперше в історії призначений після відеоперегляду) у виконанні Андре Сілви.