Повернення Ягудіна не відбудеться

Олімпійський чемпіон з фігурного катання росіянин Олексій Ягудін відмовився від ідеї повернення у любительський спорт.

Під час презентації своєї автобіографічної книги "НАPROЛОМ" відомий російський фігурист Олексій Ягудін признався, що дуже хотів повернутися у спорт, але зробити цього на жаль не зможе. 

"Не кривитиму душею: я дуже хотів повернутися, - сказав Ягудін в середу - І операція на тазостегновому суглобі була зроблена саме з метою повернення в любителі. А це дуже серйозний крок, оскільки тепер титановий суглоб доведеться міняти років через двадцять знову. Мене просили відстрочити цю операцію, але я зважився на неї саме зараз". 

За словами Ягудіна, після операції він всерйоз підійшов до процесу підготовки нових програм. 

"Була вже скомпонована музика, я поступово починав розкатуватися на шоу "Льодовиковий період", благо там не потрібні складні елементи. Я вірив, що повернення рано чи пізно відбудеться, жив цим щодня. Але, мабуть, не судьба", - сказав спортсмен. 

Ягудін признався, що в процесі тренувань зіткнувся з серйозними проблемами. 

"Спочатку відновлення йшло добре, але потім організм почав "ламатися". Не прооперований суглоб - ця "залізяка" вже не зламається - а решта частин тіла. І почалися постійні візити до лікарів, які сильно вибивали мене з колії. 

А три тижні тому під час туру в Німеччині мене взагалі винесли з льоду, я не зміг завершити виступ. Отже з жалем можу сказати, що повернення у великий спорт для мене вже неможливе", - констатував олімпійський чемпіон. 

Проте, за словами фігуриста, в його житті останнім часом відбувається багато цікавих подій, які допомагають відволікатися від неприємних думок. 

Я отримую велике задоволення від виступів у шоу та телепрограмах. Крім того, я знімаюся в серіалі, записав пісню з партнеркою по шоу Вікою Дайнеко. Все це мені цікаво, і поки я буду затребуваний, я буду цим займатися", - підкреслив Ягудін.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: