Повільні швидкості українців

Найкращим результатом українських спортсменів на другому етапі Кубка світу з біатлону стало сьоме місце жіночої естафетної команди.

В австрійському Хохфільцені завершився другий етап Кубка світу з біатлону. Наша збірна, на жаль, продовжує демонструвати погані результати. В індивідуальних гонках наші співвітчизники опинилися далеко в турнірному протоколі, а в естафетних гонках чоловіки посіли 10-е, а жінки – 7-е місце. 

Українські біатлоністки – сестри Семеренко, Яковлєва та Хвостенко – хоч і стріляли дуже добре, але у лижах помітно програвали своїм суперницям. Перше місце в жіночій естафеті посіла Німеччина, друге - Росія, третіми стали шведки. 

Результат українців в чоловічій естафеті міг бути значно кращим, якби не провал на першому вогневому рубежі В'ячеслава Деркача, який заробив два штрафні кола і відкинув збірну України далеко за межі першої десятки. 

Біланенко, Дериземля і Айдаров пробігли без штрафних кіл, що і дозволило їм витягнути збірну на десяте місце. 

Чоловіча збірна Норвегії блискуче виграла гонку. Впродовж всієї дистанції перевага норвежців була відчутною. До того ж, на останньому етапі за норвежців йшов титулований Уле-Ейнар Бйорндален. Він приїхав на дві з половиною хвилини раніше росіянина Дмитра Ярошенка і німця Міхаеля Грайса

Німець скористався осічкою швейцарця Івана Йоллера і зачепився за третє місце. Незважаючи на третю позицію в естафеті, неозброєним оком було видно, що у німців великі проблеми, пов'язані із зміною поколінь. 

Тепер біатлоністи переїжджають до словенської Поклюки, де найближчого четверга відбудуться чергові старти Кубка світу з біатлону.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: