Повії у якості футбольних спонсорів

Клуб четвертого італійського дивізіону "Трентіно" співпрацює з агентством Casa Bianca, яке пропонує послуги повій.

Італійський футбольний клуб "Трентіно", що виступає в серії D чемпіонату країни, прибрав зі свого сайту емблему агентства Casa Bianca ("Білий дім"), що пропонує послуги повій, повідомив у середу журналістам представник команди. 

Як повідомляє "РИА Новости", це відбулося після того, як вибір агентства Casa Bianca як спонсора футбольного клуба викликав різке невдоволення міської адміністрації Тренто. 

Так, член міської адміністрації Іва Беразі, яка відповідає за спортивне життя міста, заявила, що вона почуває себе ображеною у зв'язку з підписанням клубом контракту з агентством повій. 

Беразі висловила надію, що "Трентіно" негайно відмовиться від співробітництва з Casa Bianca. 

Раніше повідомлялося, що футбольний клуб "Трентіно", що виступає в четвертій по силі лізі національного чемпіонату, підписав спонсорський контракт з агентством по виклику дівчат легкої поведінки. Реклама агентства Casa Bianca була розміщена на офіційному сайті клуба. 

Як повідомляє Sky News, за договором з агентством "Трентіно" отримав |EURO|10 тис. 

Агентство Casa Bianca рекламує себе як "місце, де ви отримаєте все, що захочете". Вартість послуг, пропонованих агентством, складає |EURO|180 за одну дівчину за годину, причому розплачуватися з ними можна кредитними картками.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: