Повєткін: Клички займаються обливанням брудом, а не боксом.

Повєткін заявляє, що його так розсердили брати Клички, що він готовий був "просто вийти й битися, тільки щоб усе це закінчилося".

Російський боксер Олександр Повєткін вважає, що брати Клички займаються шоу-бізнесом та обливанням брудом, а не боксом.

"Уся ця дурниця навколо Кличка дістала. Через це ніяк зосередитися не міг. Уже готовий був просто вийти й битися, тільки щоб усе це закінчилося. Та й обклали вони мене там так, що тільки й хотілося по голові комусь дати. Я, звичайно, до Кличків ставлюся з повагою, але вони мені серйозно набридли цим обливанням брудом", - заявив Повєткін.

"У них там це називається шоу-бізнес, а мені він на що? Мені бокс потрібний, а не шоу-бізнес. Туди лети, сюди лети, без кінця кудись треба їхати. А вже з рукавичками цими... Зрозумійте, рукавички мають дуже велике значення!, - завважив російський боксер, додавши, - Кличко, за умовами контракту, бився б у своїх, зроблених під його руку, а мені просто видали б якісь, причому я їх навіть приміряти перед боєм не мав би права. А, може, у них рука не так сидіти буде? У мене ж не такі пальці, як у Кличка. Так часто буває - надягаєш чужу рукавичку, а там середній або інший палець уперед випирає. І що я, так ударю? Повибиваю собі всі пальці в перші три раунди - і все?.. Але добре. Зараз ми це все забудемо".

Як відомо, бій між Кличком та Повєткіним повинен був відбутися 11 вересня в німецькому Франкфурті. Приводом для скасування бою стало невідвідування російським боксером офіційної прес-конференції

Менеджер Повєткіна Володимир Хрюнов пізніше заявтив, що поєдинок насправді був скасований через незгоду російської сторони на запропоновані їй умови.

Зустріч Володимира Кличка і Олександра Повєткіна повинна була відбутися ще в грудні 2008 року, але через серйозну травму ноги у російського боксера бій був відкладений.

Читайте також:

Тренер Кличка: Повєткін і Хей ніколи не битимуться з Володимиром

Кличко замість Повєткіна битиметься з Пітером

Кличко-старший: для Володимира Пітер небезпечніший за Повєткіна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: