Повєткін обіцяє зустрітися з Кличком у 2011 році

Менеджер Олександра Повєткіна впевнений, що бій росіянина з Володимиром Кличком відбудеться у 2011 році.

Менеджер російського боксера Олександра Повєткіна Володимир Хрюнов розповів, чому був зірваний довгоочікуваний поєдинок з чемпіоном світу IBF/IBO і WBO Володимиром Кличком.

- На початку липня в Нью-Джерсі відбулося засідання апеляційного суду IBF у зв'язку з тим, що сторони - наша і Володимира Кличка - не змогли досягти домовленості і підписати контракт на бій - розповідає Хрюнов. - Ми обмінялися своїми версіями контракту: компанія Кличко "К2" надіслала твір на сім сторінок, ми ж скористалися стандартним контрактом Німецької федерації боксу.

Сторона Кличка наполягала на тому, що вони повинні мати додаткові переваги, оскільки виграли торги на проведення бою. Деякі з цих вимог виходили за межі розумного. Ось приклад: Саша чотири тижні знаходиться в Америці, де проводить тренування, і раптом приходить вимога від команди Кличка, що він повинен вилетіти до Німеччини на прес-конференцію. І це при непідписаному контракті. Що означає виліт до Америки? Три втрачених дня, акліматизація і втрата всього, що напрацьовано на зборі. Ми попросили перенести прес-конференцію на кілька днів, але не були почуті.

- На чому ще наполягали представники Кличка?
- Вони намагалися порушити найголовніший принцип боксерського поєдинку - принцип рівності. Контракт, запропонований "К2", припускав, що Повєткін повинен битися в незнайомих рукавичках фірми "Grant", яка вже давно співпрацює з Кличком. У нас навіть не було можливості їх випробувати. У результаті апеляційний суд визнав, що жодна сторона не згодна на компроміс. Тому бій і не відбувся.

- Після скасування бою імідж Володимира Кличка не постраждав, а от по іміджу Олександра було завдано сильного удару.
- Звинувачення в тому, що Саша бігає від Кличка або злякався - це маячня. Ми поважаємо Володимира як видатного спортсмена, який не повинен забувати про соціальну відповідальність, пов'язану з цим. А перехід на особистості в стилі Девіда Хея вважаємо недоречним.

"Сторони не прийшли до згоди" - так написано в офіційному рішенні IBF. А хіба можливо прийти до згоди, якщо нас змушували танцювати під дудку наших суперників? Ми повинні були нескінченно переміщатися по світу за графіком, запропонованим Кличком. Причому самого графіка не існувало: у будь-якій точці світу ми могли отримати телефонний дзвінок: "Завтра приїжджай". Не приїхали - 250 тисяч доларів штрафу. Безпосередньо перед боєм - два дні на користь німецького телебачення, два - на користь американського.

Нормальна підготовка до бою в таких умовах неможлива. Ми дуже хотіли цього бою і збиралися виграти. А ось сторона Кличка хотіла чогось іншого. Звідси їх непоступливість.

- Тобто бою Кличко - Повєткін ми не побачимо?
- Можу запевнити всіх любителів боксу: цей бій обов'язково відбудеться. Думаю, в середині наступного року. IBF надала можливість Олександру знову стати першим номером IBF, до того ж Повєткін очолює рейтинг WBO, де чемпіон той же Володимир Кличко.

- Виходить замкнуте коло: наступного разу команда Кличко знову висуне нездійсненні умови.
- Правила WBO відрізняються від IBF. Там існує поняття стандартного контракту, в якому вказується все, що стосується бою: дата, місце, розмір рингу і т.д. І включати в нього додаткові умови можна тільки за згодою обох сторін.

Читайте також:

Віталій Кличко проведе наступний бій 16 жовтня

Майк Тайсон: своє "грьобане" життя я витратив даремно

Валуєв і Повєткін об'єднались проти Кличків

Кличко порадив Повєткіну звернутися за допомогою до психіатра

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: