Повєткін вимагає від Кличка здати допінг-тест

Штаб росіянина вимагає від українця дотримання декларації Всесвітнього антидопінгового агентства.

Обов'язковий претендент на звання чемпіона світу з боксу "Російський витязь" Олександр Повєткін вимагає від володаря поясів за версіями WBO, IBF і IBO Володимира Кличка пройти допінг-контроль перед проведенням поєдинку.

Підписання контракту на бій між Повєткіним і Кличком знаходиться на завершальній стадії, однак штаб росіянина вимагає від українця дотримання декларації Всесвітнього антидопінгового агентства.

"На сьогоднішній день для нас це основне і найголовніше питання, - розповів менеджер Повєткіна Володимир Хрюнов. - Ми вже давно підписалися під документом і готові пройти допінг-контроль у будь-який момент. У свою чергу ми вимагаємо від Кличка також дотримуватися цих правил".

Німецький промоутер братів Кличків Бернд Бенте коментує ситуацію як небажання самого Повєткіна битися з діючим чемпіоном.

"Ми готові піти на всі поступки, проте деякі умови змушують нас замислитися про те, що Повєткін просто сам не хоче зустрічатися з Кличком у силу різних причин, - заявив Бенте. - Можливо, він просто ще не готовий, йому слід почекати, поки пояси перейдуть до кого-небудь іншого, коли Клички підуть зі спорту".

У той же час Міжнародна федерація боксу винесла вердикт, згідно з яким до 26 квітня Кличко зобов'язаний підписати договір з Повєткіним і провести поєдинок до кінця 2010 року. В іншій ситуації Володимир ризикує залишитися без пояса чемпіона IBF.

Читайте також:

Менеджер Кличка: у Повєткіна немає жодних шансів

Кличко впевнений, що Повєткін буде чемпіоном світу

Наступний суперник Кличка протримається 1-2 раунди

Хей пропонує Кличку 20 мільйонів доларів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: