Представлено проект зимової Олімпіади в Карпатах

На попередню підготовку до Олімпіади-2022, яку запропонував провести в Карпатах Віктор Янукович, буде витрачено близько 12 мільярдів доларів.

У Львові представили концепцію проведення зимової Олімпіади-2022 в Карпатах. На реалізацію проекту буде витрачено близько 12 мільярдів доларів, більша частина - це внески інвесторів.

"Концепцію реалізації на Львівщині проекту "Олімпійська надія – 2022" розробила робоча група, що була створена в облдержадміністрації на виконання відповідного доручення президента України Віктора Януковича", - розповів після презентації губернатор Львівщини Василь Горбаль.

За його словами, документ у понеділок направлений на розгляд президенту і уряду і потім він стане основою для створення всіх майбутніх детальних програм.

Горбаль розповів, що концепцією передбачено розміщення об'єктів для проведення змагань із зимових видів спорту.

Основні споруди будуть розташовані у Львові та Сколівському районі. Проектанти запропонували спорудити в обласному центрі п'ять льодових палаців для тренувань та проведення змагань із ковзанярського спорту, фігурного катання, хокею та шорт треку.

А на базі Сколівського району запланували розвиток спортивної інфраструктури для занять біатлоном, гірськолижним спортом, лижними гонками, сноубордом, фрістайлом та лижним двоборством.

Крім цього, консультанти порадили розмістити у лісі між Львовом та Винниками комплекс для занять стрибками з трампліну, бобслеєм та санним спортом.

Окремо в концепції передбачено зведення поблизу Дублян всеукраїнського центру підготовки олімпійців.

Нагадаємо, Віктор Янукович у травні запропонував провести Олімпіаду-2022 в українських Карпатах. Проте пізніше ініціативу підтримав голова олімпійського комітету Сергій Бубка, відзначивши, що зимова "Олімпіада в Карпатах реальна, але вимагає значних фінансових резервів".

Читайте також:

Колесніков: після Євро-2012 буде інша Україна

Україна побудує два села в Карпатах для Олімпіади-2022

З 2010 року починається підготовка України до Олімпіади-2022

Янукович запропонував провести в Україні зимову Олімпіаду

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: