Прем'єр-ліга: "Дніпро" має нести покарання

За словами генерального директора Прем'єр-ліги Максима Бондарєва рішення про її ліквідацію може вплинути на Євро-2012.

Позов футбольного клубу "Дніпро" щодо ліквідації Прем'єр-ліги є ударом по всьому українському футболу і може мати дуже негативні наслідки. Про це заявив генеральний директор Прем'єр-ліги Максим Бондарєв.

"Ми є учасниками цієї ситуації, але я сподіваюся, що ми вирішимо її позитивно, і федерація футболу має нам дати вектор і допомогти. Ми тричі офіційно звернулися до ФФУ, проінформували про ситуацію, що склалася. Ми попросили федерацію дати відповідні роз'яснення і аналіз дій футбольного клубу "Дніпро", який є учасником Прем'єр-ліги та пов'язаний із одним із віце-президентів ФФУ", - зазначив гендиректор Ліги.

За словами Максима Бондарєва, те, що Ігор Коломойський – представник ФФУ, викликає ще більше питань. "Відповідей ми поки не отримали", - сказав Бондарєв.

"Ми дуже хвилюємося за результати чемпіонату, що минув, за підготовку до майбутнього чемпіонату. Як тільки ми отримаємо якусь офіційну реакцію, так і будемо рухатися. За дисциплінарними правилами та статутом ФФУ ми не маємо права брати участь у судах загальною юрисдикції. Ми маємо вичерпати усі інстанції футбольного правосуддя – контрольно-дисциплінарний комітет та апеляційні комітети ФФУ аж до спортивного суду у Лозанні. До цього суб'єкти футболу не можуть звертатися до загальних судів", - прокоментував гендиректор відсутність представників Ліги на судовому засіданні щодо її ліквідації.

"Ми чекаємо реакції ФФУ на ці дії. "Дніпро" має нести дисциплінарні санкції, покарання, які передбачені правилами ФФУ", - наголосив Бондарєв.

"Ми ще не отримали рішення суду, тому проаналізувати і прокоментувати його ми поки офіційно не можемо. На подачу апеляції на рішення суду у нас є 10 днів. Якщо таке рішення набуде чинності, то вийде просто колапс українського футболу, адже нелегітимними стануть результати минулого чемпіонату та дії з організації майбутнього чемпіонату. Це буде декілька кроків назад у розвитку українського футболу і негативно вплине на підготовку до Євро-2012", - підсумував Максим Бондарєв.

Читайте також:

Данілов: в українському футболі колапс і анархія

Футбольну Прем'єр-лігу України ліквідовано

Рабинович: претензій до Данілова нема. Можемо чарку випити

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: