Прем'єр-ліга оштрафувала клуби на 100 000 гривень

Дисциплінарний комітет Прем’єр-ліги оштрафував дев'ять клубів на загальну суму в майже 100 тисяч гривень.

У четвер, 3 вересня, відбулося чергове засідання Дисциплінарного комітету Прем’єр-ліги. ДК УПЛ оштрафував дев'ять клубів на загальну суму в майже 100 тисяч гривень.

Звісно найбільші штрафи платитимуть клуби, які не визнають керівництво нинішньої Прем’єр-ліги.

Найбільший штраф заплатить аутсайдер чемпіонату криворізький "Кривбас" – 30000 гривень. У матчах 5-го і 6-го турів криворізька команда не вивісила прапор з символікою Прем'єр-ліги, а також не розмістили відповідні інформаційні матеріали.

"Арсенал" заплатить 15000 гривень за невиконання встановлених Прем’єр-лігою зобов'язань щодо розміщення інформаційних матеріалів під час матчів 5-го і 6-го туру чемпіонату України.

Київське "Динамо" також заплатить 15000 гривень за невиконання встановлених зобов'язань щодо розміщення інформаційних матеріалів під час матчів 5-го і 6-го туру чемпіонату України. Крім того, ще 2000 гривень кияни заплатять за використання уболівальниками на стадіоні піротехнічних засобів.

"Дніпро" оштрафовано на 10000 гривень за невиконання встановлених зобов'язань щодо розміщення інформаційних матеріалів під час матчів 5-го і 6-го туру чемпіонату України. Крім того, ще 2000 гривень дніпропетровці заплатять за використання уболівальниками на стадіоні піротехнічних засобів.

"Іллічівець" заплатить 1000 гривень за скандування вболівальниками команди нецензурних висловів на адресу арбітра під час матчу 5-го туру чемпіонату України.

Львівські "Карпати" заплатять 3000 гривень за скандування вболівальниками команди нецензурних висловів на адресу команди "Арсенал" під час матчу 5-го туру. Ще 3000 гривень львів'яни виплатять за використання вболівальниками піротехнічних засобів.

"Металіст" оштрафований на 5000 гривень за використання вболівальниками команди піротехнічних засобів, скандування нецензурних висловів на адресу вболівальників команди "Металург" (Запоріжжя) і пошкодження майна стадіону "Славутич-Арена".

Запорізький "Металург" заплатить за використання вболівальниками команди піротехнічних засобів 10000 гривень. Ще 2500 гривень – за перебування в технічній зоні особи, не внесеної в рапорт арбітра, під час матчу 6-го туру.

"Закарпаття" виплатить 500 грн. за використання вболівальниками команди піротехнічних засобів.

Читайте також:

Прем'єр-ліга скликає збори президентів клубів

Прем'єр-ліга. Всі результати 6-го туру

Прем'єр-ліга виплатить "Арсеналу" 40000 гривень

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: