Прем'єр-ліга отримає єдиний пул до 20 жовтня

До 20 жовтня 2010 року Прем'єр-ліга вирішить питання з єдиним пулом на трансляцію матчів чемпіонату України.

Віталій Данілов
Данілов хоче єдиний пул
Керівництво Прем'єр-ліги прийняло рішення про створення Робочої групи, яка займатиметься створенням тендеру на трансляцію матчів чемпіонату України.

Такі підсумки загальних зборів учасників Прем'єр-ліги, які відбулися 2 вересня у Києві.

"14 команд проголосували "за", представник Вадима Рабіновича утримався, а "Кривбаса" взагалі не було. Усі говорили про новий телевізійний пул. Питання у тому, що декому не подобалося, що той чи інший канал транслює. Тому ми зараз вийдемо на новий тендер, і всі канали можуть брати участь", - запевнив президент УПЛ Данілов.

"У нас була одна проблема - хто буде транслювати. У президентів клубів одна позиція: хто більше заплатить, той і буде транслювати. І це нормальний комерційний підхід", - пояснив президент.

"Насправді, я зустрічався з президентами клубів протягом цих двох тижнів. Не зміг зустрітися з Рабіновичем, Коломойським і Суркісом. А так усі погодилися, що варто провести тендер", - додав Данілов.

Президент Прем'єр-ліги пообіцяв, що ця подія транслюватиметься на телебаченні, "щоб не було потім розмов, що УПЛ лобіює той або інший канал".

Віталій Данілов також прокоментував питання початків матчів і штрафи за відмову віддати УПЛ права на показ домашніх матчів. "Ми звернулися до ФФУ, щоб рішення щодо початків матчів приймала Дирекція Прем'єр-ліги. Олександр Бандурко нас почув, і він, загалом, погодився з цим. Клуби подали апеляції у КДК. Якщо там скасують ці штрафи, то щось зміниться", - розповів президент.

Нагадаємо, що сайт "Проспорті" проходять ексклюзивні відеотрансляції матчів чемпіонату України.

Читайте також:

Турнірна таблиця чемпіонату України

Календао + розклад відеотрансляцій Премєр-ліги

Трансфери чемпіонату України: підсумки міжсезоння-2010

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: