Прем'єр-ліга поскаржиться на Суркіса в УЄФА та ФІФА

Прем'єр-ліга написала лист в УЄФА та ФІФА з проханням дати оцінку діям ФФУ стосовно перенесення ігор 13-го туру чемпіонату.

13-го тур української Прем'єр-ліги (УПЛ) таки не відбудеться 7-8 листопада.

Комітет арбітрів Федерації футболу України відмовив УПЛ у призначені арбітрів, делегатів та інспекторів для обслуговування матчів 13-го туру.

Відтак, президент УПЛ Віталій Данілов заявив, що у зв'язку з ситуацією, що склалася, УПЛ змушена офіційно звернутися до ЄПФЛ, УЄФА та ФІФА з проханням дати оцінку діям Федерації Футболу України стосовно перенесення ігор 13-го туру, і виступити в якості посередника у комунікації з ФФУ, оскільки, як показують останні події, діалог з ФФУ неможливий.

Крім того, в листі на адресу ФФУ йдеться наступне: "Шановний Григорію Михайловичу! Змушений констатувати, що 13-й тур Чемпіонату України зірваний Виконкомом Федерації Футболу України та Вами особисто. Ваша позиція переконливо демонструє Ваше бажання одноосібно управляти всім українським футболом - і клубним чемпіонатом, в тому числі.

Рішення ФФУ засноване на спекулятивному розумінні "блага українського футболу", в ньому немає прагнення насправді допомогти збірній країни. Федерація Футболу України веде власну політичну гру, спрямовану на дестабілізацію ситуації у вітчизняному футболі.

Спроби Прем'єр-ліги налагодити конструктивний діалог з приводу графіка проведення матчів 13-го туру завершилися безцеремонним порушенням регламенту змагань з боку національної асоціації. Відмова надати арбітрів для обслуговування ігор в якості фінального аргументу - недостойна позиція для такої організації як Федерація Футболу України.

Рішення про скасування туру суперечить інтересам клубів, спонсорів і багатомільйонної армії уболівальників. Воно зламало календар змагань і графік підготовки команд. Під загрозою - успішний виступ "Динамо" і "Шахтаря" в єврокубках. Всі клуби Прем'єр-ліги у зв'язку з перенесенням 13-го туру опинилися в тритижневому вакуумі. Замість того, щоб розібратися в численних конфліктах, пов'язаних з роботою суддівського корпусу, Федерація своїми діями ініціювала ще один скандал.

Звертаю Вашу увагу, що договір, що регламентує відносини ФФУ та Прем'єр-ліги, до цих пір не підписано, хоча за Вашим запевненням, даним на зустрічі керівників клубів, це повинно було відбутися наступного дня після реєстрації змін до Статуту Прем'єр-ліги. Клуби з туру в тур продовжують страждати від неякісної роботи арбітрів, що робить український чемпіонат одним з найскандальніших в Європі і знижує інвестиційну привабливість Прем'єр-ліги.

Повідомляю Вам, що у зв'язку з ситуацією, що склалася, ми змушені офіційно звернутися до ЕПФЛ, УЄФА та ФІФА з проханням дати оцінку діям Федерації Футболу України стосовно перенесення ігор 13-го туру, і виступити в якості посередника у комунікації з ФФУ, оскільки, як показують останні події, діалог з Вами неможливий".

Що тут додати: маємо те, що маємо!

Читайте також:

Скасування матчу Україна - Греція неможливе

Прем'єр-ліга жорстко відреагувала на дії ФФУ

ФФУ перенесла 13-й тур без згоди Прем'єр-ліги

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: