Прем'єр-ліга виплатить "Арсеналу" 40000 гривень

Прем'єр-ліга розплатиться з київським "Арсеналом" за ТВ-трансляції за минулий спортивний рік.

Прем'єр-ліга нарешті повідомила ФК "Арсенал", що готова розплатитися з клубом за ТВ-трансляції за минулий спортивний рік.

Визначена і сума цього розрахунку. За всі ТВ-трансляції футбольного сезону 2008-2009 рр. Прем'єр-ліга виплатить ФК "Арсенал" 40 000 гривень, тобто трохи більше 4000 доларів за цілий рік.

Каноніри тут же відреагували на цю інформацію.

"Для порівняння наведемо лише деякі цифри. Сьогодні телекомпанії, отримуючи права на трансляцію матчів ФК "Арсенал", платять клубу за кожну (!) ТВ-трансляцію суму в 385 000 гривень. В цілому за сезон 2009-2010 року ФК "Арсенал" планує отримати від телетрансляцій тільки матчів чемпіонату України більше 5 775 000 гривень.

Нам здається, є сенс ще раз порівняти ці цифри. Отже, Прем'єр-ліга, в якій працюють «висококваліфіковані фахівці з продажу», пропонує клубу за рік прибуток у 4000 доларів (!!!) від ТВ-трансляцій, тим часом як тільки одна телекомпанія готова заплатити клубу за права на ТВ-трансляцію майже 700 000 доларів (!!!) - тобто в 200 разів більше (!!!). Дивовижна виходить арифметика!" - йдеться в повідомленні на офіційному сайті "канонірів".

Читайте також:

"Арсенал" збирається судитися з Прем'єр-лігою

Прем'єр-ліга. Всі результати 5-го туру

В першому турі Прем'єр-ліга "заробила" 9100 гривень

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: