Прем'єр-ліга загрожує "Металісту" та "Дніпру" позбавленням очок

Наступними видами санкцій, які застосовуватимуться Прем'єр-лігою до клубів-порушників, стане позбавлення турнірних очок.

Прем'єр-ліга України звернулася до Федерації футболу з проханням врегулювати конфлікт між учасниками Прем’єр-ліги.

В листі, адресованому президенту ФФУ Григорію Суркісу, йдеться про наступне.

"Деякі клуби ("Динамо", "Дніпро", "Металіст", "Арсенал", "Кривбас") відверто ігнорують діяльність Прем’єр-ліги: не беруть участі у зборах, нарадах, усіма доступними методами, включаючи судові позови, відверто чорний піар, брехню і провокації, намагаються розбалансувати ситуацію, дискредитувати Прем'єр-лігу, її Президента та інших співробітників. Ними не виконуються рішення Дирекції та Дисциплінарного органу Прем’єр-ліги, свідомо нехтуються прямі статутні та регламентні норми.

За винятком "Динамо", ці клуби умисно не сплатили першу частину заявкового внеску − по 381 тисячі гривень кожний, незважаючи навіть на попередження, що виносяться Дисциплінарним комітетом Прем’єр-ліги.

Вам добре відомо, що левова частка цих коштів йде на оплату послуг арбітрів, делегатів та інспекторів, тому необхідно розуміти, що наступними видами санкцій, які будуть застосовуватися на ДК Прем'єр-ліги до клубів-порушників, стане позбавлення турнірних очок.

Крім того, на домашніх аренах цих клубів не піднятий прапор Прем’єр-ліги, на футболках відсутня офіційна емблема чемпіонату. Це загальноприйняті у всьому світі норми, і нехтування, навіть грубе попрання їх, не прикрашають наш футбол.

Ми звертаємось до Вас, шановний Григорію Михайловичу, навіть не як до президента Федерації футболу України, члена Виконкому УЄФА, а як до людини, яка роками будувала футбольну конструкцію країни, і якій небайдуже її майбутнє, з проханням підтримати наші дії по конструктивному вирішенню протиріч, усуненню непорозумінь, створенню дієвої ефективної у всіх розуміннях структури, що зветься Прем’єр-ліга України, - мовиться у листі на адресу президента ФФУ Григорія Суркіса.

Зазначимо, що 15 вересня відбулася зустріч представників Учасників ОПФКУ "Прем'єр-ліга", на якій було розглянуто найважливіші питання діяльності Прем'єр-ліги.

Читайте також:

Прем'єр-ліга оштрафувала клуби на 100 000 гривень

В жовтні відбудуться чергові вибори президента Прем'єр-ліги

Луганська влада врятувала футбольний клуб "Зоря"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: