Прем'єр-ліга жорстко відреагувала на дії ФФУ

Керівництво УПЛ заявляє, що виняткове право на призначення дати та часу проведення матчів належить Дирекції УПЛ.

Керівництво української Прем’єр-ліги (УПЛ) миттєво зреагувало на заяву прес-служби Федерації футболу України (ФФУ) щодо перенесення матчів 13-го туру чемпіонату України серед команд Прем’єр-ліги.

Керівництво УПЛ заявило, що виняткове право на призначення дати та часу проведення матчів належить Дирекції Прем’єр-ліги.

Відтак УПЛ розцінює рішення Виконкому ФФУ № 9 від 23.10.2009 р. як перевищення повноважень цим органом та чергову свідому, цілеспрямовану спробу дискредитації УПЛ у суспільстві.

Окрім того, Прем’єр-ліга оповістила всі клуби-учасники, що матчі 13-го туру відбудуться 7-8 листопада 2009 року відповідно до чинного календаря, затвердженого ФФУ.

УПЛ наголошує, що силове рішення ФФУ суперечить директивам ФІФА та УЄФА щодо взаємодії національних асоціацій з професіональними лігами та є прямим порушенням регламентних документів УПЛ та прав її клубів-учасників.

Прем’єр-ліга закликає Федерацію футболу України:
1. Скасувати рішення адміністрації ФФУ.
2. Призначити у визначений термін арбітрів, делегатів та інспекторів для обслуговування матчів 13-го туру чемпіонату України.
3. Вжити всіх необхідних заходів для належного та своєчасного проведення 13-го туру чемпіонату України, що відбудеться 7-8 листопада 2009 року.

Читайте також:

ФФУ перенесла 13-й тур без згоди Прем'єр-ліги

Прем'єр-ліга пропонує перенести матчі "Динамо" та "Дніпра"

Прем'єр-ліга не буде переносити 13-й тур заради збірної України

13-й тур футбольної Прем'єр-ліги перенесено на 2010 рік

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: