Президент "Барселони" буде боротися за незалежність Каталонії

Президент футбольного клубу "Барселона" Хуан Лапорта оголосив про намір створити власну політичну партію.

Президент футбольного клубу "Барселона" Хуан Лапорта оголосив про намір створити власну політичну партію, основною метою якої буде боротьба за незалежність Каталонії від Іспанії.

За словами Лапорти, остаточне рішення про те, чи йти йому в політику, він прийме до Великодня. У 2010 році це свято припадає на 4 квітня. Прийняте рішення він пообіцяв озвучити після того, як цього літа закінчиться дія його контракту на посаді президента "Барселони".

Раніше Лапорта неодноразово висловлював підтримку тим, хто бореться за незалежність Каталонії. Він також скаржився на те, що іспанська влада не дозволяє регіону мати власну футбольну збірну, яка нарівні з іншими країнами могла б брати участь у міжнародних турнірах.

Зазначимо, що 13 грудня 2009 в Каталонії пройшов неофіційний референдум, організований прихильниками незалежності регіону від Іспанії, в числі яких опинився і президент "Барси". Крім організації заходу він також взяв на себе агітацію місцевого населення.

Як зазначалося, в плебісциті взяли участь тільки 30 відсотків мешканців регіону, однак 95 відсотків мешканців Каталонії проголосували за незалежність від Іспанії.

Читайте також:

95% каталонців проголосували за відділення від Іспанії

"Барселоні" не вдалося виграти перший матч у новому році

Болт, Ісінбаєва та "Барселона" - найкращі у 2009 році

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: