Президент "Динамо" пояснив ситуацію з Алієвим

Ігор Суркіс розповів, що перш ніж продати Алієва, "Локомотив" зобов'язаний розрахуватися з "Динамо".

Ігор Суркіс
fcdynamo.kiev.ua
Ігор Суркіс
Президент київського "Динамо" Ігор Суркіс пояснив ситуацію з можливим поверненням в "Динамо" півзахисника московського "Локомотива" Олександра Алієва.

- Ігоре Михайловичу, які новини щодо ситуації з Алієвим?
- Ми чекаємо виконання від "Локомотива" фінансових зобов'язань перед "Динамо". Я сподіваюся, що московський клуб - це структура, яка виконує всі свої зобов'язання перед партнерами. В пресі проходила різна інформація, але я хочу підкреслити: "Локомотив" нам винен 4 мільйони євро. Половина цієї суми повинна бути сплачена в березні, решта - у квітні-травні.

Так що відносно активно мусованої у пресі теми про можливе повернення Алієва можу сказати одне: на цей рахунок ми навіть не перебуваємо в стадії переговорів з "Локомотивом". Вся інформація навколо цього питання - абсолютно на рівні чуток.

Так що я не знаю, що пропонує московський клуб. А знаю я тільки те, що Алієв має діючий контракт з "Локомотивом", а "Локомотив", у свою чергу, повинен виконати фінансові зобов'язання перед "Динамо".

Перш ніж продавати гравця і пропонувати йому варіанти продовження кар'єри, пані Смородська спершу повинна викупити трансферні права на цього футболіста. А на сьогоднішній день ситуація трохи незрозуміла. Для початку я хочу, щоб зі мною розрахувалися. А вже потім, якщо буде на те потреба, я почну переговори.

Більше того, я нікуди не поспішаю: Алієв заграний за "Локомотив" у єврокубках поточного сезону (він взяв участь в матчі відбіркового етапу проти "Лозанни") і не зможе виступати за інший клуб в цій Лізі Європи. Так що час все розставить по своїх місцях.

- Є версія, що "Локомотив", можливо, не стане виплачувати 4 мільйони євро за трансфер Алієва, а просто поверне футболіста "Динамо"...
- Якщо "Локомотив" не стане виплачувати 4 мільйони євро, то йому не треба буде турбуватися про повернення Алієва - в цьому випадку ми повернемо його самі.

- А з самим футболістом у вас були якісь переговори щодо його повернення в "Динамо"? Днями в російських ЗМІ з'явилася інформація про те, що Алієв вимагає зарплату на рівні 4 мільйонів євро на рік...
- Це просто дурість. Алієв нічого не вимагає і не може вимагати, тому що і він, і я - люди тактовні, а тому не вступали один з одним ні в які переговори. І ця ситуація буде мати місце рівно до тих пір, поки я не знайду спільну мову зі своєю колегою в "Локомотиві" - Ольгою Смородською.

Якщо, звичайно, вона взагалі хоче шукати цю спільну мову, тому що, наскільки я чую від агента, вона прагне продати Алієва в якийсь інший клуб. Але, ще раз хочу підкреслити: перш ніж продати цього футболіста, "Локомотив" зобов'язаний розрахуватися з "Динамо".

Я вважаю, що тема Алієва повинна бути вичерпана, і не треба нею розбурхувати сьогодні громадськість. Як буде, так і буде.

Читайте також:

"Динамо" відмовилось від участі в Marbella Cup

Алієв: якщо треба позичити грошей, то йду до Мілевського

Алієв подав скаргу на "Локомотив"

"Динамо" зіграє з найсильнішими китайцями і "Зенітом"

Залиште свій коментар

Наступна публікація