Президент ФІДЕ потрапив в аварію напередодні старту Шахової Олімпіади

У німецькому Дрездені сьогодні відбудеться церемонія відкриття 39-ї чоловічої та 23-ї жіночої Шахових Олімпіад.

Шахову Олімпіаду, яка сьогодні стартує у Дрездені, повинен був відкривати президент ФІДЕ Кірсан Ілюмжинов. Проте по дорозі в аеропорт він потрапив в автомобільну аварію, і відкриття відбудеться без нього.

Аварія відбулася приблизно об 11:30 на перехресті Рубльовського та Подушкінського шосе у Москві, коли автомобіль Ford Focus, за кермом якого знаходилася дівчина, зіткнувся з "Мерседесом", в якому знаходився Ілюмжинов. З травмами голови і розтягненням м'язів шиї Ілюмжинов був госпіталізований.

Перед початком Шахової Олімпіади обидві українські команди (чоловіча і жіноча) посідають другу строчку рейтингу, поступаючись лише росіянам. Ігри першого туру пройдуть 13 листопада, а завершального, 11-го туру – 25-го листопада.

Перша шахова Олімпіада (тоді вона називалася "Турнір націй") відбулася в 1927 р. в Лондоні, в ній брало участь всього 16 чоловічих команд. За 80 з гаком років число команд зросло майже вдесятеро – в Дрездене зібралося не менше 156 команд. З 1950 р. Олімпіади незмінно проводяться раз в два роки.

Жіночі Олімпіади проводяться з 1957 р., а з 1972-го – два щороку разом з чоловічими.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: