Президент "Локомотива": Алієв ніколи не відмовиться від збірної України

Президент "Локомотива" Микола Наумов допоміг розібратися в питанні громадянства Олександра Алієва.

З тих пір, як Олександр Алієв перейшов у московський "Локомотив", питання громадянства цього футболіста стало одним з найбільш актуальних у ЗМІ.

Президент "залізничників" Микола Наумов допоміг розібратися в цій ситуації.

- Ніхто нікому не збирається робити паспорт. Якщо пан Алієв народився в Росії і не відмовлявся від первинного громадянства, то він залишиться при своїх правах навіть за наявності ще десяти паспортів інших країн. Зараз ми чекаємо підтвердження на цей рахунок від компетентних органів. Якщо отримаємо його, Алієв не буде вважатися в нашій команді легіонером.

- Але якщо Алієв протягом майже десяти років зберігав під подушкою російський паспорт, виходить, він весь цей час грубо порушував Конституцію України, яка забороняє подвійне громадянство.
- Поняття не маю, що дозволено, а що заборонено у вашій країні. Єдине, в чому я впевнений, що у Сашка футбольне громадянство - українське. Хлопець заграний за збірну України і залишиться в цій команді.

- Тобто, вважаєте, що футболіст з російським паспортом буде як і раніше викликатися в збірну?
- Заспокойте всіх українських шанувальників футболу - Алієв з величезним задоволенням грає у вашій національній команді і не уявляє себе без неї. Це я зрозумів з наших розмов. Алієв ніколи не відмовиться від збірної, і я його в цьому повністю підтримую.

Додамо, що Алієв перебрався в Україну в 16 років, а незабаром став повноправним громадянином нашої країни і ключовим гравцем "Динамо" та збірної України.

Сам герой "паспортних" подій не бажає коментувати ситуацію: він заявляє, що йому нічого не відомо про останні деталі "паспортної теми".

Читайте також:

Алієв гратиме за збірну України з російським паспортом

Алієв: Газзаєв з Кавказу і цим усе сказано

Чемпіонат Росії. Воронін дебютував з перемоги, Алієв - з поразки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: