Президент "Львова" не буде головою Прем'єр-ліги

Юрій Кіндзерський додав, що він очікує на підтвердження відмови аудиторів ще й від Дирекції Прем’єр-ліги.

Президенту ФК "Львів" Юрію Кіндзерському відмовлено у реалізації його права претендувати на посаду голови Прем’єр-ліги. Про це повідомив сам Юрій Іванович.

18 червня Юрій Кіндзерський відіслав лист на адресу аудиторської компанії Ward Howell з проханням розглянути його кандидатуру на посаду президента Прем’єр-ліги.

У відповідь Юрій Іванович отримав відмову. Такою була відповідь аудиторів: "Дирекцією Ліги, відповідно до регламенту, визначений термін завершення процедури подачі заяв – 20 червня 2009 р. На жаль, часу, що залишився в нашому розпорядженні, недостатньо для проведення стандартних для нашої компанії і схвалених Дирекцією Прем'єр-ліги процедур – організувати особисте структуроване інтерв'ю з вами, що дозволило б повною мірою оцінити ваші професійні навики і компетенцію, отримати відгуки про вашу роботу і надати Дирекції відповідний звіт. Щиро шкодуємо про цей факт і хочемо подякувати Вам за приділений час і проявлену увагу. Сподіваємося на розуміння з Вашого боку".

Юрій Кіндзерський додав, що він очікує на підтвердження відмови аудиторів ще й від Дирекції Прем’єр-ліги.

"Сподіваюся, мені таки дозволять балотуватися, - каже Юрій Іванович. – Чому кандидатур Рабиновича і Данілова не затверджувала аудиторська компанія? Я не знаю, вочевидь, плетуться інтриги. Якщо одним дозволено напряму потрапити на вибори, а перед іншими створюються перешкоди, це не правильно. Сподіваюся, ситуація зміниться".

Читайте також:

В Прем'єр-лізі назріває грандіозний скандал

Рабинович назвав зарплати чиновників Прем'єр-ліги

Данілов: в Прем'єр-лізі немає угрупувань

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: