Молдавські борці продали "Мерседес", щоб поїхати на чемпіонат Європи

Президенту Федерації боротьби Молдови довелося продати свій "Мерседес", щоб спортсмени могли поїхати на чемпіонат Європи.

Президенту Федерації боротьби Молдови і віце-президенту НОК Молдови Віктору Пейкову довелося продати свій "Мерседес", щоб знайти гроші на оплату штрафу у розмірі 5 тисяч доларів, накладеного на молдовську федерацію боротьби Міжнародною Федерацією боротьби.

Штраф був накладений за те, що на юнацькі чемпіонати Європи і світу у Молдові не знайшлося коштів на відправку своїх суддів. А згідно з регламентом Міжнародної федерації боротьби, кожна збірна, що бере участь у міжнародних змаганнях, має делегувати на них хоча б одного арбітра.

- Одразу уточню, що гроші в розмірі 8 тисяч доларів я позичив нашій федерації, - розповів Віктор Пейков. - Інакше наші борці не поїхали б на чемпіонат Європи в Баку. Тому я і продав свій "Мерс", який купив за 25 тисяч євро. Мені довелося його продати за 10 тисяч і віддати федерації 8170 доларів. 2170 доларів - річний внесок нашої федерації, а ще 6 тисяч - штрафи, які накопичилися. Я завжди відповідаю за свої слова. Якщо пообіцяв, що знайду гроші, значить, знайду. І наші борці виправдовують усі очікування. Двоє наших хлопців борються за "бронзу". Так що у їх успіху є і моя крихітка участі.

- Є надія, що гроші вдасться повернути?
- Шукаю варіанти. Доведеться, як президенту Федерації боротьби Молдови, самому шукати гроші.

Читайте також:

Профспілки ПАР погрожують зірвати Чемпіонат світу з футболу

Російські хокеїсти зіграли у футбол на льоду

Українці невдало стартували на чемпіонаті Європи з боротьби

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: