Президент Польщі продає місце у своїй ложі на стадіоні Євро-2012

Броніслав Коморовський виставив на аукціон місце в ложі глави держави на церемонію відкриття Національного стадіону у Варшаві.

Президент Польщі Броніслав Коморовський виставив на аукціон місце в ложі глави держави на Національному стадіоні у Варшаві, звідки переможець разом із супроводжуючою особою і президентським подружжям зможе спостерігати за церемонією відкриття головної спортивної арени Польщі на Євро-2012.

Таким чином президент Польщі разом з дружиною Анною планують долучитися до загальнопольської благочинної акції "Великий оркестр святкової допомоги" (WOSP), яка вже 19-й раз проводиться в Польщі і польському середовищі за кордоном. У минулі роки до неї активно долучалися колишні президенти Польщі Александер Кваснєвський і Лєх Качинський.

В рамках цієї благочинної акції тисячі волонтерів у різних місцях Польщі і за кордоном збирають добровільні пожертвування людей, даруючи жертводавцям символічні паперові серця. Нинішнього року зібрані під час WOSP кошти будуть витрачені на закупівлю обладнання для лікування дітей з урологічними захворюваннями.

Відзначимо, що відкриття 55-тисячної головної спортивної арени Польщі на Євро-2012 відбудеться 6 вересня цього року товариським матчем національних збірних Польщі і Німеччини.

Під час турніру на цьому стадіоні відбудуться поєдинки групової фази турніру, в тому числі, матч-відкриття чемпіонату, чвертьфінал та півфінал Євро-2012.

Читайте також:

МВС і СБУ неефективно витратили 80 мільйонів на Євро-2012

Колесніков: зарплати українців вистачить на фінал Євро-2012

У Донецьку гостей Євро-2012 пропонують розмістити у військовому таборі

Азаров: у 2011-му Україна буде готова до чемпіонату Європи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: