Президенти "Динамо" і "Шахтаря" проти ліміту на легіонерів

Ігор Суркіс  і Рінат Ахметов  вважають, що нинішній формат ліміту на легіонерів є оптимальним.

Керівники лідерів вітчизняного футболу - "Динамо" і "Шахтаря" - висловили свої думки щодо ліміту на легіонерів. Ігор Суркіс і Рінат Ахметов вважають, що нинішній формат ліміту на легіонерів є оптимальним і таким, що підходить українському футболу.

Президент "Динамо" Ігор Суркіс: "Не сумніваюся, що сьогоднішній формат ліміту оптимальний, і посилювати його немає ніякого сенсу. Ми, як і цілий ряд провідних клубів країни, поки до цього не готові. Стане ліміт суворішим - і нам доведеться повертати з оренди молодих українських гравців, послаблюючи команди, в яких вони сьогодні на перших ролях, а заодно - знижуючи конкурентоспроможність чемпіонату".

Президент "Шахтаря" Рінат Ахметов: "Мудрим рішенням було б зберегти ліміт у колишньому вигляді - чотири наших співвітчизника і сім іноземців. Скажу вам більше: його жорсткість не тільки не принесе користі українському футболу, але і, боюся, завдасть йому відчутної шкоди. Поясню на прикладі "Шахтаря". Зараз наші гравці, котрі не мали в Донецьку стабільної практики, виступають на правах оренди в інших командах, де розкрилися настільки, що без них вже складно уявити основні склади цих клубів. Хлопці потрапили в сферу інтересів національної збірної.

Але слід розуміти, що якщо ліміт посилиться, нам мимоволі доведеться їх повертати, і зовсім не факт, що в "Шахтарі" вони не опиняться на лаві запасних. У результаті не тільки цілий ряд клубів втратить своїх сьогоднішніх лідерів, але і збірна, не виключено, не зможе розраховувати на гравців, які стануть значно менш регулярно з'являтися на полі в чемпіонаті країни".

Зазначимо, що ключовим питанням найближчого засідання Виконкому національної федерації стане збільшення ліміту на легіонерів. Його прихильники пропонують обмежити кількість іноземців, що одночасно знаходяться на полі у складі кожної з команд до шести, супротивники - наполягають на збереженні колишнього формату з сімома "варягами".

Додамо, що головний тренер харківського "Металіста" і збірної України Мирон Маркевич також вважає, що збільшення ліміту не принесе користі: "Необхідності в цьому я не бачу. Але це моя особиста думка. Вирішувати ж повинні президенти клубів".

Читайте також:

Суркіс: оборона і фланги "Динамо" укомплектовані

Маркевич провів перше тренування зі збірною України

Ахметов: ми придбали двох сильних гравців

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: