Президенти футбольних клубів домовились про перевибори

Найближчим часом пройдуть чергові перевибори президента Прем'єр-ліги

У Києві завершилося організоване Прем'єр-лігою засідання за участю власників та представників українських футбольних клубів. Головна новина – клуби готові провести нові вибори президента Прем'єр-ліги, але для цього необхідно виконати ряд послідовних дій.

Підтвердив це і Віталій Данілов. "Найближчим часом пройдуть перевибори президента Прем'єр-ліги". Також пан Данілов визнав, що збирається знову брати в них участь.

На засіданні були прийняті поправки до Статуту. Зокрема було прийнято пропозицію Петра Димінського про можливість голосування не тільки власниками клубів, а й уповноваженими представниками.

Це підтвердив і президент ФФУ Григорій Суркіс, що приймав участь у засіданні. "Можу сказати тільки те, що був змінений статут: тепер можуть голосувати не тільки власники клубів, а й їх представники".

Тепер ці поправки повинні бути затверджені на засіданні Виконкому ФФУ, після чого Прем'єр-ліга готова ініціювати нові вибори президента.

Що до п'ятірки "неприєднаних" клубів, то присутні зобов'язали їх погасити заборгованість по внесках у Прем'єр-лігу. У разі невиконання, до клубів можуть бути застосовані жорсткі санкції аж до зняття очок. Президент ФФУ Григорій Суркіс проти такого кроку не заперечував.

Читайте також:

Зустріч президентів клубів-учасників Прем'єр-ліги. Онлайн-доповідь

Двоє футболістів української Прем'єр-ліги попались на допінгу

"Металіст" та "Шахтар" зіграли в бойову нічию

ВідеоДанілов про перевибори президента Прем'єр-ліги

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: