Призначено нового директора НСК "Олімпійський"

Виконуючим обов'язки генерального директора ДП НСК "Олімпійський" призначений Володимир Барковський.

21 жовтня 2010 року наказом Національного агентства з підготовки та проведення в Україні Євро-2012 був звільнений з посади генеральний директор Державного підприємства НСК "Олімпійський" Жітесс Аркіссандаш за угодою сторін, а виконуючим обов'язки генерального директора ДП НСК "Олімпійський" призначений Володимир Якович Барковський.

Керівництво Нацагентства подякувало Жітессу Аркіссандашу за великий внесок, самовіддану працю і привнесення європейського досвіду у підготовці головної арени чемпіонату – НСК "Олімпійський", зокрема, за введення об'єкту в графіки, узгоджені з УЄФА.

Нагадаємо, португальський спеціаліст Жітесс Аркіссандаш був призначений на посаду 7 квітня 2010 року. За цей період було надолужено 5-місячне відставання у графіку реконструкції стадіону. У нього за плечима досвід будівництва не одного стадіону, зокрема, найбільшої португальської арени "Да Луж" - місця проведення фінального матчу Євро-2004.

Іншим наказом від 21 жовтня 2010 року виконуючим обов'язки генерального директора ДП НСК "Олімпійський" призначений Володимир Якович Барковський, який донедавна обіймав посаду технічного директора з реконструкції та будівництва НСК "Олімпійський".

Довідка: Володимир Якович Барковський народився 8 лютого 1956 року в Російській федерації. Освіта вища – у 1985 році закінчив Фрунзенський політехнічний інститут за спеціальністю інженер–будівельник, кваліфікація - промислове та цивільне будівництво.

Читайте також:

Вартість НСК "Олімпійський" перевищила 3 мільярди гривень

Перший матч на "Олімпійському" зіграють у вересні 2011 року

Екс-директора НСК "Олімпійський" упіймали на крадіжці півмільйона гривень

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: