Проблему зі скандальним будівництвом вирішено?

Вчора на екстреній нараді в уряді було ухвалено рішення зносити торговий центр «Троїцький», який зараз будують перед НСК «Олімпійський».

Торговий центр
Фото - arcoreal.com.ua
Кабмін вирішив знести торговий центр біля "Олімпійського" через Євро-2012. Власник ТЦ одержить від властей компенсацію в 50 мільйонів гривень. 

Забудовнику буде запропоновано декілька альтернативних земельних ділянок на вибір. 

Поспішність урядовців викликана тим, що на днях керівництво УЄФА поставило ультиматум: або скандальне будівництво буде знесено, або фінальний матч Євро-2012 буде перенесений з України до Польщі. "Знос конструкцій перед стадіоном якнайшвидше - головна умова", - заявив президент УЄФА Мішель Платіні

Незважаючи на ці загрози, власники будівництва поки не погоджуються брати компенсацію і активно продовжують будувати. Проте не тільки УЕФА стурбовано тим, що будівництво на площі перед головною ареною країни торгово-розважального центру дотепер не припинили. 

Згідно висновкам Міністерства будівництва, для забезпечення евакуації глядачів, що приїдуть на Євро-2012, потрібно передбачити шляхи загальною шириною близько 50 метрів, а при існуючій будові це неможливо. 

Будівництво
З юридичної точки зору право визначати місце будівництва торгово-розважального центру залишається за компанією "НЕСТ". Багато опитаних фахівців сходяться на думці, що якщо ділянка і вся дозвільна документація оформлені належним чином, то видворити власників із займаної ними ділянки без їхньої згоди буде практично неможливо. Проте не заперечують, що в разі застосування адмінресурсу девелопери, швидше за все, здадуться. 

Президента Федерації футболу України Григорія Суркіса юридичні тонкощі не цікавлять:

"Це непорозуміння" (будівництво перед стадіоном) буде знесено", – сказав він. 

Урядовці поки не можуть пояснити, за чий саме рахунок проводитиметься компенсація будівництва. За словами першого заступника голови столичної міськадміністрації Анатолія Голубченка, тільки вчора було сформовано робочу групу, яка оцінюватиме вкладені в будівництво кошти й підбиратиме ділянки для перенесення будівництва.
 
Польська футбольна асоціація, у свою чергу, заявила, що в разі неготовності України вирішальний і декілька інших матчів фінальної стадії чемпіонату вона проведе на своїх стадіонах.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: