Продаж квитків на Олімпіаду

Процес реалізації квитків на Олімпійські ігри-2008, який був призупинений у жовтні через збої в комп'ютерній системі, відновлений.

Про причини припинення у жовтні продажу квитків на Олімпіаду в Пекіні і про нинішній порядок реалізації квитків – у відеосюжеті ПРОСПОРТ 

До літньої Олімпіади в Пекіні залишився 241 день, і вже зараз багатьох цікавить вартість відвідування Ігор. Організаторами розроблено 240 різних цінових категорій залежно від привабливості тих чи інших змагань.

Олімпіада
В особливій ціні турніри з боксу, спортивної гімнастики, бадмінтону, настільного тенісу і "королеви спорту" — легкої атлетики. Для того, щоб потрапити на фінал баскетболу або футболу, необхідно викласти більше 100 доларів.

Найдешевший квиток на церемонію відкриття Олімпіади-2008 коштуватиме 26 доларів, а найдорожчий — 650, на церемонію закриття — відповідно 20 і 400 доларів. Відвідування повсякденних змагань складе близько 13 доларів.

Пекін-2008
Також вводяться обмеження на кількість квитків, що продаються окремим особам. Зокрема, глядач може купити лише по одному квитку на церемонії відкриття і закриття ігор.

А ось якщо хтось мріє потрапити на популярні види спорту, то їм видадуть не більше двох квитків. В цілому китайська влада збирається заробити на квитках 140 мільйонів доларів.

До слова, українці не зможуть купити квитки через Інтернет, оскільки вони надаються тільки країнам ЄС. Проте, квитки можна придбати через туристичні фірми, які співробітничатимуть з Національним Олімпійським комітетом.

ВідеоКвитки на Олімпіаду знову у продажу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: