Прогнози фахівців на бій Валуєв - Хей

Думки фахівців щодо прогнозів на бій Валуєв - Хей розділилися приблизно порівну.

Відомі фахівці боксерського цеху поділилися прогнозами на результат призначеного на 7 листопада поєдинку між чемпіоном WBA у надважкій вазі Миколою Валуєвим і британцем Девідом Хеєм.

Цікаво відзначити, що думки фахівців розділилися приблизно порівну: шестеро віддають перевагу претендентові, а п'ятеро – чинному чемпіону світу. Майк Тайсон утримався від прогнозу.

Боб Каноббіо, CompuBox – перемога Валуєва за очками

"Валуєв не настільки швидкий, але б'є досить сильно і володіє досить ефективним джебом, щоб утримати дрібного Девіда Хея, який погано тримає удар, на дистанції".

Стів Фархуд, коментатор телеканалу Showtime – перемога Хея за очками

"Він досить швидкий для того, щоб вести правильний бій і перемогти гіганта – скорочувати і розривати дистанцію, набирати очки і вислизати від атак, не даючи Валуєву можливості вдарити"

Даг Фішер, редактор порталу Ring Magazine – перемога Валуєва нокаутом у 10-му раунді

"Я віддаю перевагу Валуєву з таких причин: я вражений його збалансованістю для людини таких розмірів. У нього хороша базова підготовка, і, можливо, тому ми ніколи не бачили його на настилі рингу. Не думаю, що Девід Хей має умінням переміщатися і володіє потрібним психологічним настроєм, щоб дисципліновано боксувати всі 12 раундів. Самолюбство змусить його прагнути до перемоги нокаутом, і це може обернутися проти нього. На початку бою Девід Хей може зробити бій цікавим, і змусити гіганта качатися та хитатися, але я думаю, що гігант витримає цей ранній натиск, і в середині бою візьме ситуацію у свої руки. Я сумніваюся в витривалості Хея, і його здатності боксувати або битися всі дванадцять раундів, проте я знаю, що гігант здатний на це. Тому я думаю, що Гігант візьме бій під контроль і нокаутує Хея наприкінці поєдинку, скажімо, в десятому раунді".

Кевін Айолі, Yahoo Sports – перемога Хея технічним нокаутом у 5-му раунді

"Я віддаю перемогу Девіду Хею з наступних причин – Валуєв дуже повільний і незграбний. А Девід Хей має ударну міць і вельми непогану швидкістю. Чим довше буде тривати бій, тим більше буде шансів у Валуєва. Хоча я думаю, Девід Хей зможе нокаутувати Валуєва на початку бою".

Джим Лемплі, коментатор телеканалу НВО – перемога Валуєва за очками

"Я б хотів побачити переможцем Девіда Хея, тому що це більш цікаво для боксу, і зокрема для американських прихильників цього спорту. Але поки я не бачу ніяких підтверджень того, що Валуєв може програти рішенням суддів в Європі. Валуєв це в якійсь мірі 150-кілограмовий Мейвезер, тому що він веде бій в захисній манері, і його головний пріоритет – це зв'язати суперника. У цьому він непоганий. Дуже складно перемогти боксера захисного плану, який більший за тебе. Я пам'ятаю, Монте Барретт кидався на цього хлопця, як миша на кам'яну стіну, і це нічого йому не дало. І Хей не більший Барретта. Тому, зрештою, якою би не була цікава для глядачів перемога Хея, я очікую перемоги Валуєва рішенням суддів".

Роберт Моралес, Los Angeles Daily News – перемога Хея за очками

"Я вибираю Хея тому, що Девід Хей очевидно більш майстерний боксер. Думаю, що з його котячою спритністю, він наноситиме більше точних ударів, ніж Валуєв. Думаю, що у Валуєва будуть великі труднощі з тим, щоб завдати хоч один точний удар. Якщо Девід Хей буде розумний, він просто перебоксує цього хлопця, а Валуєву буде важко в нього влучити. Не думаю, що Хей зможе його нокаутувати, але перемогти за очками він зможе".

Роб Мюррей, тренер Едді Чемберса – перемога Валуєва нокаутом у 10-му раунді

"В теорії Девід Хей виглядає швидшим, але я ніколи не бачив, як він робить те, що він обіцяє робити в цьому бою. Я ніколи не бачив його, які проводять дванадцять важких раундів. А його слова бої не виграють. Тим часом Валуєв проводив подібні 12-ти раундові бої проти Джона Руїза та Евандера Холіфілда і проти інших досвідчених суперників. Досвідчений і міцний Холіфілд зумів зробити те, про що говорить Девід Хей і те, що він обіцяє зробити. Однак, повторюся, я ніколи не бачив, щоб Хей робив що-небудь подібне раніше. Тому Хей просто сповільниться від швидких пересувань по рингу і спроб зробити, то що він обіцяє зробити. І потім я думаю, Валуєв нокаутує, наприкінці бою, приблизно в десятому раунді".

Джо Сантолікіто, редактор порталу Ring Magazine – перемога Хея нокаутом у 6-му раунді

"Думаю, що всі віддають перевагу Хею, і я теж ставлю на нього. Однак я думаю, що Хей нокаутує Валуєва. Думаю, що він переможе нокаутом у шостому раунді. На мій погляд, Хей має ту ударну силу, яка може потрясти Валуєва. І не думаю, що Валуєву вдасться нав'язати йому бій, в жодному разі. З його розмірами і здібностями – відсутністю атлетизму і швидкості. Я насправді думаю, що Валуєв не зможе підібратися до Хея".

Майкл Девід Сміт, FanHouse.com – перемога Хея технічним нокаутом у 11-му раунді

"Валуєв звик боксувати проти суперників, які нижчі за нього на 30 см і легші на 45 кг, однак він не звик битися з супротивниками, які володіють тією комбінацією швидкості і ударної сили, що є у Девіда Хея . Я думаю, що Хей буде домінувати і переможе технічним нокаутом в одинадцятому раунді".

Тім Сміт, New Yorj Daily News – перемога Валуєва за очками

"Я ставлю на Валуєва тому, що, на мій погляд, фізичні параметри суперників у цьому бої не на користь Девіда Хея. Він тільки недавно перейшов в суперважку вагу, і він дрібний супертяж. Я думаю, що фактор розміру створить великі проблеми, хоча Валуєв і повільніший. Однак я думаю, що він просто занадто великий для Девіда Хея на даному етапі його кар'єри в суперважкій вазі. Я думаю, що Валуєв переможе рішенням суддів".

Фреді Роуч – перемога Хея нокаутом

"Хей зіб’є Валуєва з ніг, він його розтрощить. Він дуже швидкий, сильний і агресивний. Хей стане першим, хто зможе нокаутувати Валуєва. Звичайно, гігант довів, що він міцний, і я здивований, що він може вести 12-раундові бої, не втомлюючись, незважаючи на його вагу, проте ударна міць і швидкість Хея відправлять його в нокаут. Мені подобаються боксери, що рвуться в бій. Хей вірить у себе, він трохи зухвало себе веде, але він просто намагається створити інтерес до бою. Він молодий, видовищний і харизматичний. Хей – це найкраща знахідка для нинішньої суперважкої ваги. Тому що він прагне до сутички, він виходить перемагати, і він нокаутер. Таким повинен бути бокс в суперважкій вазі. Брати Клички чудові боксери, але вони нудні. Вони не ризикують. У нашому спорті ти повинен ризикувати і викладатися на всі сто відсотків. Я впевнений, що Хей переможе в цьому бою. Якщо 46-річний Холіфілд міг перемогти Валуєва, молодий Девід Хей, з його швидкістю і ударною силою, стане першим, хто його нокаутує".

Майк Тайсон – без прогнозу на переможця

"Перемагає не розмір, перемагає бійцівський дух і прагнення бути першим. Якщо хлопець хоче битися, він може бути зі зростом і 150 см і все одно битися проти двометрового суперника. Якщо ти хочеш битися, ти будеш битися і будеш робити це добре. Це закон боксу. Все залежить від психологічного настрою Девіда щодо суперника. Вся справа в настрої. Якщо він відчуває, що суперника можна перемогти, значить його можна перемогти".

Читайте також:

Валуєв: сподіваюсь, що Хей не хворіє

Хей вирішив поголити Валуєва газонокосаркою

Валуєв зізнався, що перехопив Хея у Кличка

Хей: готуючись до Валуєва, я не займаюсь сексом

Кличко: Валуєв і Хей будуть тягатися всі 12 раундів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: