Прокуратура Кіпра не знайшла доказів, що Україна "купила" Євро-2012

Генеральний прокурор Кіпру закрив справу, пов'язану зі звинуваченнями Спіроса Марангоса відносно призначення України та Польщі господарями Євро-2012.

Прес-служба УЄФА повідомляє, що генеральний прокурор Республіки Кіпр постановив закрити справу, пов'язану зі звинуваченнями громадянина цієї країни Спіроса Марангоса відносно рішення Виконавчого комітету УЄФА від 2007 року, згідно з яким Україна та Польща були призначені приймаючими асоціаціями Євро-2012.

В ході розслідування поліції не було виявлено жодних доказів чи інформації, які б підкріплювали звинувачення пана Марангоса у тому, що українська сторона "купила" Євро-2012.

Керівний футбольний орган Європи привітав підтвердження того, що всі звинувачення у корупції чи хабарництві, висунуті паном Марангосом проти УЄФА та його членів стосовно призначення приймаючих країн Євро-2012, визнані повністю необґрунтованими.

Окрім того, УЄФА взяв до уваги вибачення пана Марангоса, яке він зробив у письмовій заяві правоохоронним органам Кіпру через ситуацію, яка виникла в результаті його слів.

Читайте також:

Ахметов: Україна не замішана в жодних скандалах щодо Євро-2012

Названо суми, за які Суркіс купив Євро-2012

Скандальний кіпріот не називав Суркіса хабарником

Марангос: за купівлею Євро-2012 стоять українці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: