Протасов: в України можуть забрати Євро-2012

Олег Протасов поділився думками щодо підготовки України до Євро-2012.

Олег Протасов
Олег Протасов
Відомий український тренер Олег Протасов, що нині очолює російський футбольний клуб "Ростов", поділився думками щодо підготовки України до Євро-2012.

- У світі впевнені: Україна або провалить проведення Євро-2012, або взагалі залишиться без нього. Підстави для цього є?
- Я б хотів бачити картину більш серйозної підготовки. У цьому плані у мене теж є певний досвід: я жив в Греції, коли вона готувалася до Олімпіади. Все було до останньої секунди в роботі. Ми не уявляли, як вони зможуть провести Олімпіаду. Стояли в об'їздах, в пробках, поки вони щось робили.

По Україні в мене поки що немає впевненості. Все затримується, все переноситься, йде боротьба за кожну копійку. Ця ідея повинна бути національною - після того, як Євро віддали Україні, цим усім треба було зайнятися. Тому що це престиж країни. Приклад Португалії: після Євро-2004 вона мала поштовх не тільки у футболі, а й в економіці. У нас я цього не бачу. Від усієї душі бажаю, щоб впоралися. Але є страх, що відберуть.

- Як ви переживаєте політичну кризу, яка не залишає Україну?
- Як би це м'якше сказати ... Кожному українцю хочеться жити і працювати в стабільній країні. Поки цієї стабільності немає - ось до чого треба прийти. Зараз всі сподіваються на вибори, які будуть в цю неділю. Дай Бог, щоб все змінилося на краще. Перескоки, перегини ні до чого не приведуть. Я не можу вчити політиків жити, але мені здається, тим, хто виграє вибори, треба взяти управління в свої руки, а тим, хто програє, теж не приносити шкоду країні. Треба якось разом співпрацювати і працювати на розвиток країни, а не власних інтересів.

Читайте також:

Поляки назвали логотип Євро-2012 "повною поразкою"

Українки виступили проти проституції на Євро-2012

УЄФА може забрати в будь-якого українського міста право на Євро-2012

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: