Проведенню Євро-2012 у Львові ніщо не загрожує

"Львівський дослідний нафтомаслозавод" не спричинить екологічну катастрофу, яка могла б зірвати Євро-2012 у Львові.

ВАТ "Львівський дослідний нафтомаслозавод" спростував інформацію про те, що може вплинути на проведення в місті матчів чемпіонату Європи 2012 року з футболу. Більше того, фахівці підприємства запросили фахівців Мінприроди для спільного вирішення проблеми відходів виробництва.

На заводі давно працюють над питанням утилізації відходів, інформують про це Мінприроди і місцеві органи влади, замовляють необхідні аналізи та дослідження і в даний час шукають оптимальні шляхи для вирішення цієї проблеми.

Нагадаємо, що Мінприроди раніше повідомляло, що "Львівський дослідний нафтомаслозавод" близько 30-ти років зливає свої відходи в місцеві водні резервуари, розташовані на його території, і заважає міністерству почати роботи з попередження екологічної катастрофи, через яку Львів може позбутися право приймати матчі Євро-2012.

Втім, завод готовий приступити до екологічної експертизи резервуарів з метою визначення технологічного процесу ліквідації небезпеки.

Цікаво, що "Львівський дослідний нафтомаслозавод" займає площу 14,7 га і є єдиним підприємством в Україні з переробки маслянистої нафти та отримання базових масел для виробництва мастильно-охолоджувальних рідин, гідрорідин для металообробки та вугледобувних комплексів, а також трансмісійних масел. Останні роки підприємство перебуває на межі банкрутства.

Нагадаємо, що у Львові пройде три матчі фінальної частини Євро-2012. Львів'яни разом з Харковом прийматимуть матчі у групі B.

Читайте також:

Президент Сербії приніс вибачення Італії за дику поведінку фанатів у Генуї

Колесніков: збірну України повинен очолити тренер, який виведе її у фінал Євро-2012

До Євро-2012 донеччани кинуть пити і палити

Євро-2012. Азербайджан шокував футбольну Європу (відео)

Росія вийшла в лідери відбору на Євро-2012 (відео)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: