ПСЖ - "Динамо" - 0:0. Кияни вистояли в Парижі

У столиці Франції відбулась перша частина двобою між "Динамо" і ПСЖ у чвертьфіналі Кубка УЄФА.

КУБОК УЄФА. 1/4 фіналу. Перший матч

Париж. "Парк де Пренс"
Арбітр: Пітер Винк; асистенти: Арі Брінк, Вілко Лобберт (всі - Нідерланди)

ПСЖ 0 - 0 ДИНАМО * 2-й тайм

ПСЖ: 1 Ландро, 2 Сеара, 8 Луіндула, 9 Оаро, 10 Сассеньон, 13 Траоре, 15 Камара, 20 Шантом, 23 Клеман, 25 Ротен, 32 Маконда
Запасні: 30 Бете, 4 Макелеле, 6 Бурійон, 7 Жюлі, 12 Панкрат, 14 Кежман, 37 Моріс
Тренер: Поль Ле Гуен

Динамо: 31 Богуш, 3 Бетао, 5 Вукоєвич, 6 Сабліч, 7 Корреа, 8 Алієв, 11 Р. Єрьоменко, 25 Мілевський, 30 Ель-Каддурі, 36 НІнкович, 37 Юссуф
Запасні: 1 Шовковський, 4 Гіоане, 10 Бангура, 18 Кравченко, 19 Чернат, 20 Гусєв, 26 Несмачний
Тренер: Юрій Сьомін

ПЕРША ГРА МІЖ ДИНАМО І ПСЖ ЗАВЕРШИЛАСЬ СУХОЮ НІЧИЄЮ. ПЕРЕМОЖЕЦЬ ЦЬОГО ДВОБОЮ ВИЗНАЧИТЬСЯ 16 КВІТНЯ В КИЄВІ

Статистика матчу

Удари: 11 - 11
Удари в площину воріт: 2 - 4
Фоли: 20 - 20
Кутові: 0 - 6
Володіння м'ячем: 45% - 55%

90+3 хв: ФІНАЛЬНИЙ СВИСТОК
90+1 хв: збили Черната на підступах до штрафного майданчика. Розіграли штрафний динамівці і втратили м'яч

Арбітр компенсував три хвилини

88 хв: третя заміна у ПСЖ: замість Сассеньона вийшов Панкрат
86 хв: Сассеньон вирішив пробити по воротах. Неточно
86 хв: Гусєв щойно ввійшов у гру, а вже двічі помилився. Бетао, намагаючись  виправити помилку Олега, сфолив біля власного карного майданчика
84 хв: Корреа виносять з поля на носилках. Замість Карлоса вийшов Олег Гусєв
82 хв: після обрізки Мілевського м'яч на лінії карного майданчика отримав Сассеньон і пробив низом. М'яч пройшов поруч зі стійкою
80 хв: Єрьоменка вивели на ударну позицію. Фінн вистрелив низом з 16-ти метрів, нажаль неточно
79 хв: Мілевський скинув м'яч під удар Чернату. Румун сходу запустив м'яч набагато вище воріт
75 хв: друга заміна у парижан: замість Оаро вийшов Моріс
75 хв: Чернат подав кутовий і пробив Сабліч. Але при цьому порушив правила
73 хв: Мілевський прострілював з правого флангу на дальню стійку, захисник випередив Нінковича
73 хв: заміна у складі "Динамо": замість Алієва вийшов Чернат
72 хв: Кежман пробивав по воротах і м'яч, зрикошетивши від Сабліча, покинув межі поля. Але арбітр цього не помітив, що Кежман і намагався довести до Вінка
68 хв: Алієв пожає на ближню стійку. Там одні французи. І Оаро спокійно вибиває м'яч
67 хв: Єрьоменко прострілив у воротарську справа і м'яч від ноги захисника вийшов на кутовий
64 хв: Кежман прострілив справа і Сабліч вибив на кутовий
61 хв: перша заміна в матчі: замість Пеггі Луіндула вийшов серб Матея Кежман
58 хв: Оаро несподівано в боротьбі з двома суперниками зумів проштовхнути м'яч у напрямку Сассеньона, але тому не вистачило швидкості, щоб вискочити один на один з Богушом
54 хв: Нінкович наніс несподіваний удар з лівого флангу. М'яч пройшов поруч зі штангою
53 хв: Вукоєвич потужно пробив з 25-ти метрів. Ландро відбив перед собою, а добити ніхто з киян не зміг
50 хв: сам же Алієв подав. М'яч покинув поле, нікого не торкнувшись
50 хв: Алієв пробив з-за меж штрафного майданчика. Ландро рятує парижан і переводить м'яч на кутовий
48 хв: кутовий біля воріт Ландро. Розіграли кияни і майже відразу втратили м'яч
46 хв: другий тайм розпочався з атак динамівців

Статистика після першого тайму
Удари: 3 - 5
Удари у площину воріт: 2 - 1
Фоли: 11 - 9
Кутові: 0 - 2
Володіння м'ячем: 44% - 56 %

45+1 хв: перерва

Арбітр компенсував одну хвилину у першому таймі

43 хв: кутовий біля воріт Ландро. Алієв подає на ближню стійку. Захисник виносить мяч
38 хв: Мілевський отримав передачу п'ятою від Нінковича і наніс потужний удар з 20-ти метрів. М'яч просвистів над поперечиною
36 хв: Мілевський і Алієв розіграли непогану комбінацію біля карного майданчика парижан. Алієв уже збирався бити по воротах Ландро, але захисник вицарапав м'яч у плеймецкера "Динамо"
34 хв: французи заробили вільний удар за небезпечну гру Каддурі на Шантомі. Ротен прострілив у воротарську, а захисник виніс м'яч
32 хв: Ротен б'є з лінії штрафного майданчика у праву девятку, але Богуш знаходився поруч і відбиває м'яч
30 хв: Сассеньон прострілив з лівого флангу і Шантом розстрілював ворота. Богуш проявив чудеса реакції і ногою відбив м'яч
28 хв: Ротен подав штрафний з лівого флангу. Точно в руки Богушу
26 хв: Сеара зіграв скоріше в карате, аніж у футбол, ногою поціливши в груди Мілевському. Дивно, але за цю гру француз не отримав і "гірчичника"
25 хв: Оаро отримав м'яч на лінії карного майданчика і відкинув під удар Сассеньону. Вистріл останнього прийшовся вище поперечини
23 хв: Сассеньон обіграв у штрафному Сабліча і пробив з гострого кута. Попав у сітку, але з зовнішньої сторони

Поки достатньо скучна гра на "Парк де Пренс. Команди багато помиляються: дуже багато неточних передач, особливо у футболістів ПСЖ. Гра йде без воріт

14 хв: Богуш вибиваючи м'яч від воріт, відправляє його в аут
9 хв: динамівці комбінують на половині поля французів. Захисник підштовхнув Алієва, але арбітр дає грати
8 хв: Юссуф "сів" на плечі Оаро біля власного штрафного майданчика. Шантом пробиває штрафний удар і влучає у стінку
5 хв: Алієв невдало навісив з кутового на ближню штангу і направив м'яч в сітку, але з зовнішньої сторони
3 хв: штрафний удар у киян. До воріт метрів 35. Б'є Алієв і м'яч просвистів над воротами

На стадіоні присутній президент Франції Ніколя Саркозі

1 хв: кияни розпочинають гру з центра поля

Косовський: шанси "Динамо" і ПСЖ - 50 на 50

Богуш: "Динамо" намагатиметься грати на перемогу