ПСЖ розгромив "Монако" та вшосте поспіль здобув Суперкубок Франції

Парижани вчергове розібралися зі "срібним" призером.

Чинний чемпіон та володар Кубка Франції ПСЖ впевнено здолав "Монако" у грі за Суперкубок Франції з рахунком 4:0.

Парижани вийшли вперед на 33 хвилині зустрічі завдяки фантастичному удару зі штрафного від Анхеля Ді Марії.

Подвоїли свою перевагу підопічні Томаса Тухеля за сім хвилин - Крістофер Нкунку добив м'яч у ворота суперника з близької відстані.

Довели справу до розгрому гравці ПСЖ вже у другій половині зустрічі - Тімоті Веа на 67 хвилині вдало завершив атаку команди після останнього пасу у виконанні Стенлі Нсокі.

Зазначимо, що ПСЖ розпочав цей поєдинок без своєї головної зірки Неймара. Бразилець з'явився у грі лише на 76 хвилині, змінивши Марко Вератті. Добив "Монако" все той ж Ді Марія, який вже у додатковий час своїм ударом встановив остаточний рахунок на табло.

Таким чином, здолавши "Монако", ПСЖ вшосте поспіль та увосьме загалом став володарем Суперкубка Франції. Окрім того, це вже п'ята звитяга парижан поспіль над "монегасками".