PR Путіна виявився обманом: він катався на "іграшковій" Формулі

"Володимир Путін за кермом боліду Формули-1" виявилось фальшивкою. Російський прем'єр катався на юніорському боліді Formula Renault 2.0.

8-го листопада світ пролетіла новина, що прем'єр-міністр Росії Володимир Путін особисто випробував болід Формули-1 команди Renault, "керуючи ним протягом декількох годин зі швидкістю до 240 кілометрів на годину".

Якщо вірити повідомленням з сайту уряду Російської Федерації, то 7 листопада Путін катався на боліді F1, на підтвердження чого була надана фотогалерея та відео з місця події.

Однак відразу після новини багато любителів автоспорту заявили, що Путін катався не на боліді Формули-1, а на юніорському боліді Formula Renault 2.0.

І ось один з автомобільних сайтів провів докладний аналіз фото-і відеоматеріалу, присвяченого цій події, в якому доводиться, що піар-акція прес-служби Путіна була фальшивкою.

Насправді Путін катався на двох болідах, жоден з яких не був болідом F1. На фотографіях, зроблених на старті, Путін сидить в менш швидкісному боліді Formula-3, а на відеозйомці він їздить в боліді Formula-2, на якому змагаються юніори.

"Навіть погляду на перші знімки було достатньо для того, щоб стало ясно - то, на чому їздив Путін, далеко не F1. Навіть не так - це і близько біля болідів F1 не стояло! Порівняння може бути приблизно таким: якщо прийняти F1 за аспірантуру перед захистом докторської, то болід на якому їздив Путін - це, згідно автогоночної ієрархії, початкові класи середньої школи", - пише журналіст.

Подивіться на важелі підвіски (1) (дивіться ФОТО 2 у галереї) Ось ці залізні трубочки - це від Формули Renault 2.0 для пілотів-початківців, але ніяк не від F1 ... Колеса теж (2) - все що завгодно, але тільки не від болідів F1. Наявність ось таких російськомовних рекламних наклейок (6) на кузові боліда F1, та ще й поруч з назвою фірми, якій належить гоночна команда, теж маловірогідні (принаймні, на Renault R30 їх немає, а на Renault R29, R28, R27 і т. п., їх не було).

Для подальшого "розбору польотів" варто звернути особливу увагу на форму бічних повітрязабірників (3), форму носового обтічника (4) і відсутність "комірів" (безпеки) навколо пілота (5).

А якщо серйозно, то це ще не всі дива, що відбулися з Володимиром Володимировичем у 7-е листопада - ось ще один болід (дивіться ФОТО 3), на якому він їздив. І треба зауважити, теж не Формула-1!

Зверніть увагу на ті ж елементи, що й на першій фотографії: важелі підвіски, колеса, форму бічних повітрязабірників і носового обтічника, "комір". А ще на форму верхнього повітрозабірника (7), передніх антикрил та їхніх кріплень (8), і наявність антени (9).

Але одна справа фотографії, на багатьох з яких видно, що об'єкт зйомки позує фотографу, а інша справа відео.

Але і тут суцільні загадки, і головна з них - на чому ж насправді їздив Путін? На тому, на чому він від'їжджав від знімальної групи, або на тому боліді, який потім тримав у кадрі оператор?

З імпровізованих боксів Путін дійсно виїжджав на іншому, більш потужному боліді. Однак "пілот" не впорався з ним, і його пересадили в молодший клас - для дітей.

Ну захотілося Володимиру Володимировичу покататися з вітерцем - отримати, так би мовити, задоволення! Так не треба ж було влаштовувати з усього цього такий галас, та ще й з відвертим, нічим не прикритим обманом. І про 240 км / год не треба було! Це не досягнення і не подвиг, тим більше, на злітно-посадочній смузі для важких стратегічних бомбардувальників. Це може виконати будь-який бажаючий на будь-якому німецькому автобані на будь-якому авто, яке здатне розігнатися до такої швидкості. Нестися під 250, а то й більше, на комфортному седані - це, звичайно, не той кайф, що на трасі у Формулі. Навіть потужний родстер за емоційністю не дотягує до цих відчуттів. І швидкість 250 км / год на "цивільній машині" цілком підвладна середньостатистичному водієві без спецпідготовки - саме з цієї причини автовиробники ставлять електронне обмеження на цьому рівні.

"Дуже дешевий PR, і головне - не зрозуміло на кого розрахований. У це відверте фуфло може повірити, хіба що, стародавня старенька з глухої села, або молоденька студенточка факультету козодоярства Глибоко-Тайгового університету. Скоріш за все, ці дійсно пройдуть з десяток верст пішки по непролазному російському бездоріжжю, щоб проголосувати за свого формульного героя - льотчика-підводника-танкіста-комбайнера-гонщика ... Це ж вам не якийсь там Іван Федорович Крузенштерн - людина і пароплав. Це ого-го!

Загалом, дрібно все це виглядає - на рівні понтів прищавого молодика перед своєю розмальованої однокласницею", - підсумував журналіст.

Читайте також:

Мєдвєдєв публічно засудив Путіна

Путін поклав на лопатки чемпіонів дзюдо (фото)

Росіяни назвали Путіна політиком року

Львів’яни приготували Путіну таблетку від склерозу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: